پایگاه اطلاع رسانی وااسلاماه

 
سامانه پرسش و پاسخ شرعی
تعداد سوالات: 1647
بازدیدها: 1309524
عبدالستار
| بازدیدها: 563

با سلام
سرباز هستم و دوستام ازم پرسیدن که:
با توجه به وضعیت اقتصادی حاد جلو روی ما و بد دانستن صیغه موقت در اذهان مردم. و بالا رفتن سن ازدواج شما چه پیشنهادی را میتونین برای جوانان داشته باشید تا از لحاظ جنسی ارضاء و دون بال خلاف نزن و بتونن مهار جنسی خوبی داشته باشن.
با تشکر.

پاسخ :

سرور گرامی ، ازدواج موقت یا متعه جنسی مشروعیت ندارد ، تنها بر آورده سازی نیاز جنسی از راه های نا مشروع از جمله گناهان نیست بلکه آدم ها گناهان زیادی پیش رو دارند ، برای نجات از همه گناهان اختیار نمودن تقوا و ترس الهی واجب است. مال حرام ، غذای حرام ، گفتار حرام نگاه حرام و خیانت از جمله گناهانی هستند که اگر مسلمان تقوا نداشته باشد امکان ابتلا به آنها وجود دارد و در میدان محشر ندامت و حسرت هیچ سودی نخواهد داشت .

نمازهارا در اوقات معین شان بخوانید ، تلاوت قرآن و اذکار را روزانه داشته باشید ، به نا محرم نگاه نکنید ، داستان ها غیر اخلاقی و شهوت انگیز را به هیچ وجه نه تعریف کنید و نه در مجلسی که تعریف می کنند حضور پیدا کنید و لذا به دوستان اجازه ندهید در مجلس شما داستان و متلک های غیر اخلاقی حتی به شوخی بیان می کنند چرا که شیطان از این روش جوانان را شکار می کند و در دام خود گرفتار می نماید . 

در باره حکم ازدواج موقت از دیدگاه اهل سنت بیشتر بخوانید

در باره کنترل غریزه جنسی اینجا بخوانید

| ۴ آذر ۱۳۹۵
برچسب ها : ,

دیدگاه بسته است.

آخرین مطالب
پرسشهای شما

این سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است.

کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی وااسلاماه محفوظ میباشد.

استفاده از محتوای وااسلاماه با ذکر منبع و آدرس سایت بلامانع است. | تگ ها

Powered By Vaislamah.com - Copyright © 2010-2015 Vaislamah.com