امکانات کاربری

سامانه پرسش و پاسخ شرعی
تعداد سوالات: 1212
بازدیدها: 470074
| بازدیدها: 327

سلام خسته نباشید ..من قراره با خاستگارم ازدواج کنم.خیلی اتفاقی بدون به اصرار دوستانم اشتباه کردم و پیش فالگیر رفتم و بهم گفت ستاره هاتون نمیخونه و حتما از هم جدا میشین بعدها گفت ازدواج نکنم باهاش. البته هرجی که اون زن فالگیر از من و اون میگفت همش درست بود .اما من گوش ندادم .ازین خواستگارم هم خودم و هم خانوادم خیلی خوششون اومده و همه جوره پسندیدیدنش. دوباره بدون اطلاع من زنداداشم عکسشو به یه پیشگو نشون داده و اونم چیزای مثبتی نگفته ازآیندمون.جالبه چیزایی که ازش گفته و خودم هم از با اطلاعم اون پیشگو همه رو درست گفته .دارم دیونه میشم همش فکرو خیال میکنم. میدونم از اول نباید پیش همچسن آدمایی میرفتم از سر کنجکاوی رفتم اما بار دوم بخدا زنداداشم بدون اطلاع من اینکارو کرده. من نه میتونم ازین خواستگارم  بگذرم و هم اینکه   فکرو  خیالات آزارم میده .یبار مادرم استخاره کرده  پیش کسی که عمل استخاره رو انجام میده و گفتن خیلی خوب اومده .این خواستگارم هم بخاطر من راه خیلی زیادی اومده و سختیای زیادی کشیده نمیخام احساساتی برخورد کنم اما اینا جیزیه که خودم درجریانم و خودم هم بهش علاقمندم همینطور خانوادم .

 

پاسخ :

هیچ یک از مواردی که ذکر کردید صحیح نیستند و تاثیری برای زندگی آینده فرد نخواهند داشت . فالگیر و پیشگو هر دو یاوه گو هستند و سخنان شان بر اساس کتابهایی است که خود از راست یا دروغ آن اطلاعی ندارند و این کار را در جهت کسب درآمد انجام میدهد طبیعی است که کاری از دست شان ساخته نیست و همچنین کسانی که پیشگویی می کنند عمل کفری مرتکب می شوند و رفتن نزد آنها حرام می باشد .

برای آشنایی بیشتر در مورد فالگیرها روی لینک زیر کلیک کنید

آیا استخاره آنلاین با قرآن واقعیت دارد ؟

همینطور استخاره روش خاصی دارد وهرعملی اسختاره نامیده نمی شود و فقط استخاره به روش صحیح می تواند نقش مثبتی داشته باشد

برای آشنایی با روش نادرست استخاره روی لینک زیر کلیک کنید

آیا استخاره آنلاین با قرآن واقعیت دارد ؟

استخاره خیلی خوب است و بهتراست هر فردی که در تصمیم گیری اش متردد است از استخاره کمک بگیرد، امید است الله مهربان پس از انجام استخاره برای استخاره کننده خیر را فیصله نماید . استخاره به معنی طلب خیر از کاری است که در انجام یا ترک آن شک دارد و نمی داند خیر در کدام یک است در انجام آن کار یا در ترک آن کار .

برای آشنایی با روش صحیح استخاره به لینک زیر بروید .

استخاره چیست ؟

و اما انتخاب همسر ، این خیلی مهم است که اکثرا معیار انتخاب همسر خوب را نادیده می گیرند ویا به آن آشنا نیستند که نتیجه آن وقوع طلاق های زیاد در جامعه ما شده است ، برای پسران و دختران انتخاب گزینه خوب انگار دشوار شده است  همسر را بر اساس قد، وزن، موقعیت و در آمد انتخاب می کنند و این اشتباه است . بهتر آنست که همسر بر اساس پاکی ها انتخاب شود پاک بودن شرط شایستگی است .

برای آشنایی با معیارهای انتخاب همسر شایسته به لینک زیر بروید

معیارهای انتخاب همسر شایسته

پس قبل از هر کاری انتخاب درست و سپس انجام استخاره مهم است .

| ۱ خرداد ۱۳۹۴

دیدگاه بسته است.

آخرین مطالب

پرسشهای شما

این سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است.

کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی وااسلاماه محفوظ میباشد.

استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی وااسلاماه با ذکر منبع بلامانع است. | تگ ها

Powered By Vaislamah.com - Copyright © 2010-2015 Vaislamah.com