پایگاه اطلاع رسانی وااسلاماه

 
سامانه پرسش و پاسخ شرعی
تعداد سوالات: 1647
بازدیدها: 1309516
یه دختر
| بازدیدها: 1556

سلام علیکم دختری ۱۸ساله هستم و از مسایل جنسی برای ازدواج آگاهی نداشتم به پیشنهاد دوستانم فیلم های آموزشی و عکس هایی دراین باره میبینم اما نمیدانم از لحاظ شرعی. مشکل دارد یا نه لطفا پاسخ دهید

پاسخ :

خواهر گرامی، فیلم های آمورشی جنسی وجود ندارد بلکه آنها فیلم های غیر اخلاقی هستند که با هدف منحرف ساختن جوانان توسط دشمنان ساخته می شوند که عنوان آموزشی جنسی به آنها می دهند در واقع هدف گمراه ساختن است هر چند نامش چیز دیگر است . دوستانی که به شما چنین پیشنهادهایی می دهند دوست شما نیستند توصیه ما این است که با چنین افرادی همراهی و دوستی نکنید که به ضرر دنیا و آخرت شماست .

در اسلام نگاه کردن به نا محرم به تصریح قرآن ممنوع و حرام است و نگاه کردن به نقاطی از بدن که شرعا عورت شناخته شده اند برای مرد و زن مطلقا حرام است چرا که این موارد مقدمه ای برای فحشا و منکرات بزرگتر هستند و افراد از این روش گرفتار و هوا و هوس گشته و تبدیل به اعتیاد می گردد که ترک آن آسان نیست و بسیاری ها از این روش مبتلا به گناهان کبیره گشته اند . لذا شما بزرگوار به توصیه های قرآنی و نبوی روی آورده از گناهان خود توبه و استغفار نمایید تا خدای مهربان از خطاهای تان در گذرد و از همراهی با دوستان نا شایست خود داری کنید .

برای آموزش مسائل جنسی و خانوادگی به روش شرعی اینجا کلیک کنید

| ۸ آذر ۱۳۹۵

یک دیدگاه بگذارید

آخرین مطالب
پرسشهای شما

این سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است.

کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی وااسلاماه محفوظ میباشد.

استفاده از محتوای وااسلاماه با ذکر منبع و آدرس سایت بلامانع است. | تگ ها

Powered By Vaislamah.com - Copyright © 2010-2015 Vaislamah.com