پایگاه اطلاع رسانی وااسلاماه

 

باید یقین کامل داشته باشی که با قرآن زنده ای و بدون قرآن مرده

با قرآن بینایی و بدون قرآن نابینا

با قرآن هدایت یافته ای و بدون قرآن گمراه

با قرآن دانشمندی و بدون قرآن نادان

اول الله، آخر الله ، ظاهر الله، باطن الله، فقط الله

بهترین یاد خدا ورد (لااله الا الله) است

سامانه پرسش و پاسخ شرعی
تعداد سوالات: 1742
بازدیدها: 1497818
| بازدیدها: 9761

سلام من و دوستم علاقه شدیدی به هم داریم . طوری که من او را به چشم خواهرم میبینم.
آیا بوسیدن او از روی عشق و محبت که با لذت باشد حرام است؟
و باید بگویم که هر دوی ما دختریم.
پاسخ :

علائم هم جنس گرائی عبارتند از ، علاقه شدید به هم جنس، همدیگر را در آغوش گرفتن، لبهای همدیگر را بوسیدن، و تن همدیگر را نوازش کردن .
اگر این موارد در شما وجود دارد شما مرتکب عمل زشت همجنس گرائی شده اید ، ظاهرا چنین هم است زیرا دوتا دوستی که ذود ذود همدیگر را ملاقات می کنند لزومی ندارد همدیگر را بوس کنند بنابر این این بوس کردن ناشی از شهوت است .
قطعا این از تحریکات از ناحیه شیطان است، و قصد دارد طرفین را به مساحقه بکشاند. و این عمل راهی است به سوی گناه بزرگتر، درحالیکه الله متعال امر کرده که به گناهان نزدیک نشویم، چنانکه می فرماید: « وَلاَ تَقْرَبُواْ الْفَوَاحِشَ مَا ظَهَرَ مِنْهَا وَمَا بَطَنَ» (انعام 151).
یعنی: نزدیک کارهای زشت و فواحش نروید، چه آشکار باشد چه پنهان.
و این عمل، قطعا مقدمه ای برای گناه بزرگتر است و شیطان لعین اندک اندک طرفین را به هم نزدیک و نزدیکتر می گرداند، تا آنکه مرتکب گناهان بزرگتر شوند، برای همین است که الله متعال به ما هشدار داده که مراقب گامهای شیطان باشیم، زیرا شیطان گام به گام انسانها را می فریبد: « یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا لَا تَتَّبِعُوا خُطُوَاتِ الشَّیْطَانِ وَمَن یَتَّبِعْ خُطُوَاتِ الشَّیْطَانِ فَإِنَّهُ یَأْمُرُ بِالْفَحْشَاءِ وَالْمُنکَرِ» (نور 31).
یعنی: ای کسانی که ایمان آورده‏اید! از گامها و قدمهای شیطان پیروی نکنید! هر کس پیرو شیطان شود (گمراهش می‏سازد، زیرا) او به فحشا و منکر فرمان می‏دهد.
شیطان از تاکتیک قدم به قدم و گام به گام پیش می رود و بنده را از یک گناه صغیره تا به حد کفر می کشاند.
پس باید این دو زن توبه کنند و از عمل زشت خود دست بردارند، و سعی کنند برای آنکه دوباره شیطان از روابط آنها آنها سوء استفاده نکند؛ هیچگاه دو نفری در خلوت و تنهایی با هم قرار نگیرند، و در حین ملاقات همدیگر را نبوسند و یکدیگر را لمس نکنند تا مبادا این خلوت و بوسیدن و لمس کردن موجبات تحریک دوباره را فراهم آورد، چرا که ممکن است عمل آنها به مساحقه بکشد.

| ۲۲ شهریور ۱۳۹۴
برچسب ها :
یک پاسخ به “علائم همجنسگرایی در دختران”
  1. وضعیت کاربر : مهمان
    محمد says:

    خیلی متشکرم که در راستای تبلیغات دینی و فرهنگی زحمت میکشید و اجرتان با خدا ولی دوست عزیز هیچ ربطی ندارد که اگر شما دوستتان را چه زود و چه دیر می بینید او را در اغوش نکشید و نبوسید بلکه اسلام ایین دوستی و محبت کردن است و نیت از انجام فعل ملاک می باشد و اگر به سهو اب دهن مومن را بمکید عیبی ندارد و حدیث داریم اب دهن مومن مبارک است.

یک دیدگاه بگذارید

آخرین مطالب
پرسشهای شما

این سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است.

کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی وااسلاماه محفوظ میباشد.

استفاده از محتوای وااسلاماه با ذکر منبع و آدرس سایت بلامانع است. | تگ ها

Powered By Vaislamah.com - Copyright © 2010-2015 Vaislamah.com