توشه سفر به آخرت را کامل کن

اگر پادشاه جهانی بازهم گدای خدایی

دارایی دنیا دوستان همیشگی تو نیستند

در محضر خدا گناه نکن

با تزکیه و اصلاح نفس خود را آراسته بگردان

زندگی، یک امانت است در دست تو

امکانات کاربری
پیام مدیر

آنهایی که اسباب گناه را برای بندگان خداوند مهیا می سازند دشمن هستند و آنهایی که راه بهشت را مخلصانه به مردم نشان می دهند بهترین دوستان آنها هستند، تعداد دوستان بسیار اندک است

آمار کلی سایت

  • کل مطالب 2274
  • کل نظرات 9357
  • کل اعضا 1646
  • جدیدترین عضو Minak

خبرنامه
وااسلاماه
| بازدیدها: 931

روز سه شنبه افراد یک خانواده مصری که گفته می شود “مسیحی” بوده اند و در دفتر دادستان کل، اسلام خود را آشکار نموده اند در مرکز قاهره اقدام به تظاهرات نموده و نیروهای پلیس این کشور را متهم کردند که به خاطر عدم کناره گیری از آشکار نمودن اسلام خود، آنها را بازداشت کرده و با آنها برخورد شدید کرده اند. imagesتت

افراد این خانواده که بر قسمت های مختلف بدن آنها آثار ضرب و جرح مشاهده می شد اقدام به تحصن نموده و به بازگو کردن آنچه بر آنها گذشته است پرداختند.

این خانواده شامل یک مادر ۶۰ ساله، پسرش “احمد” که عمرش از ۳۰ سال تجاوز نمی کند و پیش از این به نام “شنوده” شناخته می شد و دو خواهر وی به نام های “عزیزه” و “مریم” که اکنون نام “رشا” و “ایمان”را برای خود برگزیده اند، می باشند.

تعداد زیادی از عابران، دور این خانواده که نوشته ای در دست داشته و بر آن نوشته شده بود: «نیروهای امنیتی وسایل ما را دزدید و سعی در قتلمان داشتند» جمع شدند.

مریم که بر صورتش آثار کبودی دیده می شد و آرنجش شکسته شده بود به “مردم مصر” گفت: نیروهای داخلی قصد کشتنمان را کردند به خانه یمان هجوم آورده ما را زدند و وسایل آن را دزدیدند و ما را در اتاقی حبس کردند و تمامی اینها به خاطر پیوستنمان به اسلام روی داد.

وی داستان خود را از ابتدا بازگو کرده و خود را “مریم سعد شنوده” معرفی کرد که در عزبه البکری ساکن است و ۲۷ سال سن دارد او و خواهرش در ۱۸ اکتبر ۲۰۱۲ به اسلام گرویده و اکنون نام “ایمان سعد احمد ابراهیم” را بر خود  گذاشته است.

دختر دیگر این خانواده که بعد از پیوستن به اسلام نام “رشا سعد احمد ابراهیم” را برای خود انتخاب کرده است نیز سخن گفته و از مشکلاتی که با آن مواجهه شده است گفت.

در میان سخنان این خانواده، یک فرد مسیحی به اظهار نظر پرداخته و با کمال وقاحت عمل این خانواده در بازگو کردن وحشی گری نیروهای امنیتی را به اشاعه فتنه در کشور متهم کرد.

و پسر این خانواد که نام “احمد” را برای خود برگزیده است، پاسخ داد مستندات اعلام اسلاممان را همراهمان آوردیم چرا که ممکن است از اینجا برویم و کشته شویم، آمده ایم تا حقیقت را بازگو نماییم.

| ۳ خرداد ۱۳۹۴

یک دیدگاه بگذارید

پاسخ کد امنیتی را در فیلد خالی تایپ کنید *

جستجو

پیوندهای محبوب
تبلیغات

تغییر باور ها

آمار سایت

  • کاربران آنلاین 29نفر
  • بازدید امروز 82000
  • بازدید دیروز 137584
  • بازید کل 88851372

این سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است.

کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی وااسلاماه محفوظ میباشد.

استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی وااسلاماه با ذکر منبع بلامانع است. | تگ ها

Powered By Vaislamah.com - Copyright © 2010-2015 Vaislamah.com