پایگاه اطلاع رسانی وااسلاماه

 

باید یقین کامل داشته باشی که با قرآن زنده ای و بدون قرآن مرده

با قرآن بینایی و بدون قرآن نابینا

با قرآن هدایت یافته ای و بدون قرآن گمراه

با قرآن دانشمندی و بدون قرآن نادان

اول الله، آخر الله ، ظاهر الله، باطن الله، فقط الله

بهترین یاد خدا ورد (لااله الا الله) است

دوستان گرامی، وااسلاماه شدیدا به کمک مالی شما خیرین محترم نیازمند است با کمک به سایت در فعالیت های آن سهیم شوید کمک های خود را می توانید از طریق لینک زیر پرداخت نمایید http://vaislamah.com/donate ×
آمار کلی سایت
  • کل مطالب 2321
  • کل نظرات 9622
  • کل اعضا 1684
  • جدیدترین عضو اسحق
خبرنامه
وااسلاماه
| بازدیدها: 36141

« شیخ ابراهیم الطلحه» مبلغ و روحانی دینی اعلام کرد که تمام ساکنان یکی از روستاهای آفریقایی که جمعیتی بالغ بر ۷ هزارنفری می باشند بعد از رساندن کمک های غذایی و دارویی به انان بادیدن مهربانی مسلمانان، در یک روز واحد اسلام آوردند. 
بر اساس گزارش پایگاه عربستانی السبق،  شیخ ابراهیم در ادامه افزود: مهربانی و بخشش یکی از علمای دینی باعث اسلام آوردن تمام ساکنان روستا در آفریقای جنوبی شده به طوری که همگی یک صدا تکبیر گفته و تشهد اسلام آوردن را بیان کردند.
ساکنان روستا که اساسا دینی ندارند و تنها « می خورند و می نوشند » شیفته اخلاق خوب و مهربانی مسلمانان شدند و با کمال خوشحالی و صداقت  به دعوت مسلمانان برای اسلام آوردن لبیک گفتند و تاکید کردند که زندگی شان را طبق شریعت اسلامی تنظیم خواهند کرد.
رییس روستا بعد از صحبت با مسوولین مسلمانان و ارائه کمک های غذایی و دارویی به اهالی تحت تاثیر اخلاق اسلامی قرار گرفت و  بعد از گرد آوردن تمام اهالی در یک مکان،  اسلام را به آنان معرفی کرد.
روستای مذکور سال هاست که مبلغان اسلامی به خود ندیده است و هیچ کس تاکنون انان را به اسلام دعوت نکرده بود، آنان جز نام اسلام؛ هیچ شناختی از آن نداشتند بنابراین اسلام را یک دین عادی فرض می کردند که هیچ ریشه ای ندارد.

 

ساکنین یک روستا در آفریقا بطور کامل مسلمان شدند

 

 

| ۱۰ بهمن ۱۳۹۲
۶ پاسخ به “ساکنین یک روستا در آفریقا بطور کامل مسلمان شدند”
  1. محمد سمیر تنها هستم :سن ۱۹ ساله : به نظر من کافران که از عیشت خسته شدند و سعی کردند که غیر از دین اسلام کدام دین دیگر کامل و پر ارزش نیست دین اسلام را انتخاب کردند .. و مسلمان واقعی شدند …..  و متاسفانه بعضی مسلمین هستند که نام خودرا مسلمان می گذارند … ولی در حقیقت از کفر هم بدتر هستند … نسبت کار های که آن میکنند … همان کفر  هم نمیکند …. روزی خواهد رسید که تمام کافران که کفر بودند مسلمان و مسلمانان که مسلمان بودند کفر میشوند ….. البته بعضی از مسلمانان که تنها نام ایشان مسلمان است نه عمل شان

یک دیدگاه بگذارید

جستجو
آخرین مطالب
پیوندهای محبوب
آمار سایت
  • کاربران آنلاین 28نفر
  • بازدید امروز 136102
  • بازدید دیروز 110002
  • بازید کل 100845696

این سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است.

کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی وااسلاماه محفوظ میباشد.

استفاده از محتوای وااسلاماه با ذکر منبع و آدرس سایت بلامانع است. | تگ ها

Powered By Vaislamah.com - Copyright © 2010-2015 Vaislamah.com