امکانات کاربری
پیام مدیر

اگر مردم، منکر را ببینند و آن را تغییر ندهند، به زودی خداوند آنها را دچار عذابی فراگیر و همگانی خواهد کرد. نبی معظم اسلام . ص

خبرنامه
aveen
| بازدیدها: 2362

اصنافی از زنان که مورد نفرت خدا و ملعون هستند
پناه به خدا که شما از آنان باشید.
۱- خالکوب کردن: پیغمبر (ص) می‌فرماید: «لعن الله الواشمات والمستوشمات …. المغیرات خلق الله تعالی».(البخاری). خداوند لعنت کرده بر زن خالکوب و زنی که درخواست خالکوبی کند. الواشمه کسی است که بدن دیگران را بوسیله سوزن و سرمه خالکوبی می‌کند. مستوشمه کسی است که به درخواست او بدنش خالکوبی می‌شود.
۲- موی ابرو را برداشتن: پیامبر (ص) می‌فرماید: «لعن الله النامصات و المتنمصات والمتفلجات للحُسن المغیرات خلق الله تعالی». (مسلم). خداوند زنانی را که موی ابروی دیگران را بر می‌دارند، یا موی ابرویشان برداشته می‌شود، و یا به خاطر زیبائی محض میان دندانهای خود فاصله می‌اندازند یا آن را باریک می‌نمایند و خلقت خدا را تغییر می‌دهند، لعنت کرده است.
نامصه: کسی است که موی ابروی دیگران را بر می‌دارد و آن را باریک می‌نماید.
متنمصه: کسی است که بدرخواست او موهایش برداشته می‌شود. 
۳- فاصله انداختن بین دندانها: پیامبر می‌فرماید: «لعن الله … والمتفلجات للحُسن المغیرات خلق الله». (البخاری).
۴- وصل: رسول اکرم (ص) می‌فرماید: «لعن الله الواصله والمستوصله». (متفق علیه).
خداوند واصله و مستوصله را لعن نموده است.
واصله: زنى که موها را به هم وصل می‌کند: مانند: آرایشگر.
مستوصله: به زنی گفته می‌شود که از دیگران بخواهد این عمل را برایش انجام دهند.
۵- زنی که شوهرش از وی ناخشنود باشد: عَنْ أَبِی هُرَیْرَهَ رضی الله عنه قَالَ: قَالَ رَسُولُ اللَّهِ (ص): «إِذَا دَعَا الرَّجُلُ امْرَأَتَهُ إِلَى فِرَاشِهِ فَأَبَتْ فَبَاتَ غَضْبَانَ عَلَیْهَا لَعَنَتْهَا الْمَلائِکَهُ حَتَّى تُصْبِحَ».(بخارى).
ابوهریره می گوید: رسول الله (ص) فرمود: «هرگاه، مرد، همسرش را به رختخواب فرا خواند و زن، اجابت نکند و شوهرش، شب را با خشم بر او، سپری نماید، فرشتگان تا صبح، او را لعنت می‌کنند».
۶- زنانی که به شکل مردان در می‌آیند: در لباس و حرکات و ادا و اطوار و غیره: «لَعَن رسول الله المتشبهات من النساء بالرجال». (البخاری). پیامبر(ص) زنانی را که به شکل مردان در می‌آیند لعن کرده است.

………………………………
برگرفته از کتاب:سیزده مقاله سودمند

تالیف:صالح بن عبد الله الصیاح
منبع: پایگاه اطلاع رسانی وااسلاماه

| ۱۹ فروردین ۱۳۹۴
برچسب ها : ,
یک پاسخ به “دسته ی از زنانی که مورد نفرت خدا و ملعون هستند”
 1. وضعیت کاربر : مهمان
  حسنیه می‌گه:

  سلام علیکم!
  با عرض احترام یک سوال داشتم در مورد برداشتن ابرو! من برای مدتی بنابر همین امر را اطاعت کردم و ابروهایم را نگرفتم. اما میدانید چی شد تمام زنان با تمسخر ابراز میکردند که چرا اینکار را کردی در حالیکه تمام زنان خلاف این میکنند از طرفی چون ابروان پرپشت دارم چهره ام مثل مردان شده بود و هرکی میدید میگفت مریض هستی و هزاران قسم سوال / اکنون من میپرسم در همچو حالت چی بایم بکنیم وقتی همه زنان یک رنگ باشند و تو متفاوت چی باید کنیم تا عجیب معلوم نشویم.

  پاسخ :
  کسی که طالب رضایت خداوند باشد به سخنان بیهوده توجه نمی کند بلکه رضای خدایش را بر بیهوده گران ترجیح میدهد بهشت مفت نیست گران هم نیست قیمتش اعمال نیک هستند ، تمسخرکنندگان مسیر شیطان را انتخاب کردند و راه ما راه خداوند وراه رستگاری است نوکیشان در کشورهای غربی با انواع سختیها مواجه می شوند و تحمل می کنند چرا ما مسلمانان از آنها کمتر باشیم . روز قیامت مسخره کنندگان و نه هیچ کس دیگر در مقابل عذاب الهی به کمک ما نمی آیند و این آنها هستند که در آن روز پشیمان خواهند شد ونه شما و بر هر انسان دانایی لازم است که در راهروی نادمین حرکت نکند چرا که اینها الگوی ما نیستند صالحین الگوی ما هستند.

یک دیدگاه بگذارید

پاسخ کد امنیتی را در فیلد خالی تایپ کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جستجو

آخرین مطالب

آمار سایت

 • کاربران آنلاین 28نفر
 • بازدید امروز 32379
 • بازدید دیروز 144335
 • بازید کل 49541112

آمار کلی سایت

 • کل مطالب 2183
 • کل نظرات 8636
 • کل اعضا 1553
 • جدیدترین عضو habibmp5256

این سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است.

کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی وااسلاماه محفوظ میباشد.

استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی وااسلاماه با ذکر منبع بلامانع است. | تگ ها

Powered By Vaislamah.com - Copyright © 2010-2015 Vaislamah.com