امکانات کاربری
پیام مدیر

اگر مردم، منکر را ببینند و آن را تغییر ندهند، به زودی خداوند آنها را دچار عذابی فراگیر و همگانی خواهد کرد. نبی معظم اسلام . ص

خبرنامه
وااسلاماه
| بازدیدها: 520

نزدیک به ۲۹۰ تن طی ماه مبارک رمضان در اداره امور اسلامی و فعالیت های خیریه پایتخت اقتصادی امارات به دین مبین اسلام مشرف شدند.

به گزارش اخبار جهان اسلام، به نقل از روزنامه اماراتی “الاتحاد”، اداره امور اسلامی و فعالیت های خیریه شهر “دبی” در امارات طی ماه مبارک رمضان شاهد تشرف ۲۸۷ تن از شهروندان کشورهای مختلف جهان به دین مبین اسلام بود.

در همین راستا، “عمر محمد الخطیب”، مدیر اجرایی بخش امور اسلامی اداره امور اسلامی و فعالیت های خیریه شهر “دبی” با اعلام این خبر، توضیح داد که از مجموع ۲۸۷ فرد هدایت شده به دین مبین اسلام طی ماه مبارک رمضان در این اداره، ۲۲۲ زن و ۶۵ تن دیگر مرد هستند.

“عمر محمد الخطیب” در این باره تاکید کرد که تمامی آنها پس از آنکه به این قناعت رسیدند که دین مبین اسلام همان دین راستینی بوده که به پرستش خدای یگانه و تقوا و انجام کارهای نیک دعوت می کند، بنا بر خواست و اراده خود و سرشار از تمایل صادقانه جهت تشرف به این دین مبین، به اداره امور اسلامی و فعالیت های خیریه شهر “دبی” روی آورده اند.

از سوی دیگر، دکتر “حمد بن الشیخ احمد الشیبانی”، مدیرکل اداره امور اسلامی و فعالیت خیریه شهر “دبی” نیز اعلام کرد که این اداره با استفاده از منابع انسانی متمایز و جدیدترین سیستم های فنی، فعالیت خود مبنی بر اشاعه فرهنگ اسلامی و تحکیم هویت ملی از طریق نظارت بر مساجد، اهتمام به قرآن کریم و میراث اسلامی، صدور فتوا، اجرای پژوهش و توسعه امور خیریه با رویکردی میانه رو را به بهترین نحو انجام می دهد.

دکتر “حمد بن الشیخ احمد الشیبانی” همچنین تاکید کرد که اداره امور اسلامی و فعالیت خیریه شهر “دبی” برای افراد تازه مسلمان شده اهمیت ویژه ای قائل است، جایی که در بسیاری از مساجد و برخی مراکز تجاری این شهر، برای آنها و خانواده هایشان برنامه ها و فعالیت های زیادی از قبیل سخنرانی های مذهبی و دوره های آموزشی در نظر می گیرد.

به گفته مدیرکل اداره امور اسلامی و فعالیت خیریه شهر “دبی”، این اداره همچنین برای افراد تازه مسلمان شده تمامی تسهیلات لازم جهت علنی کردن تشرف خود به دین مبین اسلام، پاسخ به هر گونه پرسش و اطلاعاتی در مورد این دین مبین و چگونگی تشرف به آن را فراهم کرده و علاوه بر آن، بر اساس زبان هر فردی، نشریات، لوح های فشرده و نوارهای صوتی و تصویری معرفی کننده اسلام واقعی و به دور از هر گونه افراطی گری و تندروی در اختیار آنها گذاشته تا به مسلمانانی صالح و توانا به دعوت افراد به این دین راستین با استفاده از خرد، نصیحت مناسب و تاثیر بر اطرافیان خود تبدیل شوند.

| ۲۸ مرداد ۱۳۹۲

یک دیدگاه بگذارید

پاسخ کد امنیتی را در فیلد خالی تایپ کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جستجو

آخرین مطالب

آمار سایت

  • کاربران آنلاین 16نفر
  • بازدید امروز 39191
  • بازدید دیروز 161303
  • بازید کل 50071520

آمار کلی سایت

  • کل مطالب 2183
  • کل نظرات 8608
  • کل اعضا 1556
  • جدیدترین عضو iran4556

این سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است.

کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی وااسلاماه محفوظ میباشد.

استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی وااسلاماه با ذکر منبع بلامانع است. | تگ ها

Powered By Vaislamah.com - Copyright © 2010-2015 Vaislamah.com