امکانات کاربری
پیام مدیر

اگر مردم، منکر را ببینند و آن را تغییر ندهند، به زودی خداوند آنها را دچار عذابی فراگیر و همگانی خواهد کرد. نبی معظم اسلام . ص

خبرنامه
عبدالخالق احسان
| بازدیدها: 290

آن طور که امروز مسجد اقصی  توسط گروهک صهیونیستی مورد تعرض می گیرد، در هیچ برهه ی از تاریخ رخ نداده است؛ حمله به دروازه ها، آتش زدن قسمت های از آن، بالا شدن بر بام مسجد، 9090 (50)تیزانداری به طرف مسلمانان سنگرگرفته در داخل مسجد، تقسیم زمانی و مکانی مسجد، حمله های آشکار بر کودکان و سالمندان از جمله این تجاوزات محسوب می گردد.
آن چه امروز این گروهک انجام می دهد، قابل انتظار بود؛ چون حکومت های عربی رو به زوال بوده و با مشکلات داخلی دست و پنجه نرم می کند که اسرائیل آن مشکلات را به وجود آورده و ما نیز با ندانم کاری ها و کوتاهی ها و اختلافات خویش در بحرانی شدن وضعیت موجود سهیم بوده ایم.
از حکومت داران عرب هیچ توقعی نباید داشت؛ چون آنان در اشغال استخبارت صهیونیست ها قرار داشته و به اشاره آنان حرکت می کنند. علاوه بر آن حکومت های عربی مرده اند و کمک خواستن از مرده شرک به خداوند متعال محسوب می گردد.
 اتحادیه عرب به عار و ننگی دچار شده که گردش شب و روز آن را محو و نابود کرده نمی تواند.
آیا آن چه به مسجد اقصی می گذرد به یک ( عاصمه الحزم ) نبرد جدی نیاز ندارد؟! آهای آل سعود! پاسخ مان را بدهید!
برای مجاهدین سنگر گرفته در داخل مسجد اقصی مبارک باد می گوییم که ثبات و پایداری شان صهیونیست دشمن را وار کرد تا آنان را تروریست بنامد؛ از امت مسلمه می خواهیم که از استقامت شان حمایت نموده و کفالت شان را آن طور که علمای امت در بیانیه جهانی شان ( نداء الاقصی)   اعلان کرده بودند؛ به دوش گیرند.
توقع ما فقط به علماء و رهبران فکر و اندیشه وابسته است، آنانی می توانند ملت های آزاده را در مقابل مستکبرین به حرکت بیندازند؛ آنان هرگز نسبت به معراج گاه رسول الله صلی الله علیه وسلم کوتاهی نمی کنند.
علماء، دعوتگران و صاحب نظران را فرا می خوانیم که درتمام اطراف و اکناف جهان، تلاش های را به راه بیندازند و بر تصمیم گیرنده ها فشار وارد کند تا اجراات عملی و تأثیر گذاری اتخاذ گردد.
از ملت های آزاده، امامان و خطیبان با عزت در جهان اسلام می خواهیم که خطبه جمعه پیش رو را به مسجد اقصی و حوادث اخیر در آن اختصاص داده و نفیر عام و تظاهرات فراگیری را اعلان نموده و ترتیب دهند و هر آن چه در توان دارند برای نصرت و پیروزی اقصی و نجات مردان و زنان و اطفال مظلوم مسلمان استفاده کنند؛ چون برادران مسلمان ما در دست این گروهک ستمگر صهیونیستی به بدترین شکل تعذیب و شکنجه می شوند؛ این درحالی است که تمام کشور های اسلامی و انسانی سکوت مرگباری را اختیار کرده اند.
نوشته: وصفی عاشور ابوزید
ترجمه:‌ عبدالخالق احسان
منبع : وااسلاماه
| ۲۶ شهریور ۱۳۹۴

یک دیدگاه بگذارید

پاسخ کد امنیتی را در فیلد خالی تایپ کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جستجو

آخرین مطالب

آمار سایت

  • کاربران آنلاین 16نفر
  • بازدید امروز 42003
  • بازدید دیروز 144335
  • بازید کل 49550736

آمار کلی سایت

  • کل مطالب 2183
  • کل نظرات 8636
  • کل اعضا 1554
  • جدیدترین عضو 365mahdi

این سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است.

کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی وااسلاماه محفوظ میباشد.

استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی وااسلاماه با ذکر منبع بلامانع است. | تگ ها

Powered By Vaislamah.com - Copyright © 2010-2015 Vaislamah.com