توشه سفر به آخرت را کامل کن

اگر پادشاه جهانی بازهم گدای خدایی

دارایی دنیا دوستان همیشگی تو نیستند

در محضر خدا گناه نکن

با تزکیه و اصلاح نفس خود را آراسته بگردان

زندگی، یک امانت است در دست تو

امکانات کاربری
پیام مدیر

آنهایی که اسباب گناه را برای بندگان خداوند مهیا می سازند دشمن هستند و آنهایی که راه بهشت را مخلصانه به مردم نشان می دهند بهترین دوستان آنها هستند، تعداد دوستان بسیار اندک است

آمار کلی سایت

 • کل مطالب 2258
 • کل نظرات 9165
 • کل اعضا 1633
 • جدیدترین عضو ariyan

خبرنامه
وااسلاماه
| بازدیدها: 105577

پایگاه رسمی اطلاع رسانی دفتر شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید، مدیر حوزه علمیه دارالعلوم و امام جمعه اهل سنت زاهدان.

 سایت مذکور، اخبار، دیدگاهها، بیانات و گزارش سفرهای مولانا عبدالحمید را به سه زبان «فارسی، عربی و انگلیسی» منتشر می نماید.
آدرس سایت: www.abdolhamid.net

برای ورود آدرس را در مرورگرتان کپی نمایید.

توجه : اخیرا این سایت فیلتر شده است .

از کتابخانه وااسلاماه دیدن کنید و کتاب مورد نیاز خودرا دریافت نمایید.

| ۲۸ دی ۱۳۹۰
۲۲۱ پاسخ به “سایت دفتر شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید”
 1. وضعیت کاربر : مهمان
  انتخابات در خطبه جمعه says:

  مولانا عبدالحمید در خطبه های جمعه این هفته، با اشاره به موضوع انتخابات ریاست جمهوری در کشور پرداخته و گفتند: در وهله اول نگاه ما در انتخابات ریاست‌جمهوری باید متوجه کسی باشد که منافع همه ملت ایران را تامین کند. ما عضوی از پیکره بزرگ ملت ایران هستیم و آنچه باید به آن توجه کنیم تامین منافع کل ملت ایران و عزت ایران است. باید رئیس جمهوری را انتخاب کنیم که هم در عرصه‌های داخلی و هم در عرصه‌های بین‌المللی مایه عزت و سربلندی باشد.
  ایشان گفتند: همه کاندیداهایی که تائید شده‌اند انسان‌های صالحی هستند اما باید رئیس جمهوری را انتخاب کنیم که از نظر دانایی و توانایی بر دیگران برتری داشته باشد.
  امام‌جمعه اهل سنت زاهدان گفتند: نگاه ما نگاهی ملی و بر پایه منافع ملی است، اما اهل سنت نیز عضوی از پیکره ملت بزرگ ایران هستیم و نباید عضوی از این پیکره احساس درد و ناراحتی کند، زیرا در آن‌صورت دیگر اعضا را نیز به‌درد می‌آورد. بنابراین رئیس جمهوری را انتخاب کنیم که دردهای این عضو از پیکره ملت ایران را که دچار رنجش و ناراحتی و درد تبعیض شده است، التیام ببخشد. باید رئیس‌جمهوری را انتخاب کنیم که اهل سنت را نه در شعار و حرف بلکه در عمل به عنوان «شهروند درجه یک» قبول داشته باشد.
  مدیریت دارالعلوم زاهدان گفتند: اگرچه مسائل و مشکلاتی در کشور وجود دارد اما ما شکایتی در ارتباط با خدمات دولت در حوزه‌های عمران و آبادانی نداریم. اما خواسته اهل سنت از رئیس جمهوری و نظام آن است که بین ملت ایران تفاوت قائل نباشند و همه ملت ایران را، به‌ویژه در زمینه مشارکت، با نگاهی یکسان ببینند.
  مولانا عبدالحمید با بیان اینکه «نگاه خداوند به همه بندگانش یکسان است»، اظهار داشتند: خداوند مسئولانی را که با نگاه یکسان به همه می‌نگرند مورد رحمت خویش قرار دهد، خداوند با آنان نیست که بین ملت، اقوام و مذاهب تفاوت قایل باشند.

  🔹دولت آینده نباید تسلیم «لایه‌های فشار» بشود

  امام‌جمعه اهل سنت زاهدان گفتند: این حق اهل سنت و همه اقوام و مذاهب است که از شایستگان آنان در مدیریت‌های کلان کشور استفاده شود. ما ایرانی هستیم و ایران متعلق به همه ایرانیان است. ایران تنها متعلق به سنی یا شیعه یا فارس نیست، بلکه متعلق به همه اقوام و مذاهب است. وحدت و امنیت پایدار ملی در گرو رفع تبعیض و نگاه یکسان به همه ملت مردم است.
  ایشان با تاکید بر رفع «لایه‌های فشار» در استان و کشور، افزودند: رئیس جمهور آینده نباید تسلیم فشارهای غیرقانونی شود، بلکه باید قانون را به‌طور کامل اجرا کند.

  🔹امروز ملت ایران به معرفت و بلوغ سیاسی برای تشخیص گزینه «اصلح» رسیده است

  مولانا عبدالحمید در ادامه با اشاره به سفر اخیرشان به تهران، گفتند: در این سفر جمعی از نخبگان اهل سنت استان‌های مختلف کشور از فضای انتخابات برای طرح خواسته‌ها و مطالبات اهل سنت استفاده کردند تا هم به افزایش مشارکت مردم در انتخابات کمک کرده باشند و هم دردها و دغدغه‌ها را به مسئولین منتقل کنند.
  ایشان گفتند: مردم باید همیشه خواسته‌ها و مشکلات خود را به همراه راهکارها به مسئولین ارائه کنند و مسئولین نظام نیز حرف مردم را بشنوند. ما به عنوان ایرانی آماده‌ایم از تمامیت ارضی ایران و امنیت کشور با جان و دل دفاع کنیم و انتظار داریم رئیس جمهور آینده و دولتمردان نیز ما را ببینند و به خواسته‌های ما توجه کنند.
  مولانا عبدالحمید با اشاره به سخن مقام رهبری مبنی بر مشارکت فعال همه ایرانیان در انتخابات، گفتند: مقام معظم رهبری حتی از مخالفین نیز خواستند در انتخابات مشارکت کنند. مردم ما نیز نباید در انتخابات بی‌تفاوت باشند. رای امانت و سرنوشت است و باید آن را به اهلش سپرد. امروز ملت ایران به شناخت، معرفت و بلوغ سیاسی رسیده است و به‌خوبی تشخیص می‌دهد که چه کسی بهتر و اصلح است.

 2. وضعیت کاربر : مهمان
  ح says:

  چه عکس العملی مولانا عبد الحمید در مقابل قرارداد۲۰۳۰دولت که بخشی از متن آن درذیل میآیدبعنوان مرجع دینی بعضی از تعهدات دولت درسند۲۰۳۰
  ۱- تعهد داده ایم که هرنوع تربیت دینی، الهی، خلاف حقوق بشر است، ولی آموزش جنسی تحت عنوان بهداشت برای کودکان را جزو حقوق کودکی دانسته حتی اگر کودک به بلوغ جنسی نرسیده باشد
  ۲- تعهد داده ابم که معلمان و والدین نباید محدودیت برای فرزندان ودانش آموزان ایجادکنند والدین باید دست از سر فرزند برمی‌دارند وآنها را آزاد بگزارند
  ۳- تعهد داده ایم که آموزش مسائل جنسی به کودک را حق او بدانند، ولی آموزش تقوای جنسی و حیا به کودک جزء پایمال کردن حق او به حساب آوریم.
  ۴- تعهد داده ایم آموزش متون دینی مخل خلاقیت است و باید از مدارس حذف شود،
  ۵- تعهد داده ایم حق همجنس‌بازی را جزو اصول حقوق بشر بدانیم
  ۶- تعهد داده ایم دولت نباید از مذهب حمایت کند و در هیچ کجایی قانون اساسی کشورها نباید نامی از دین رسمی وجود داشته باشد
  ۷- تعهد داده ایم دین نه‌تنها در سیاست، بلکه در حوزه تعلیم و تربیت هم نباید دخالت کند.
  ۸- تعهد داده ایم معلم حق ندارد در کلاس از دین بگوید
  ۹- تعهد داده ایم اقشار آسیب‌پذیر که یکی از این اقشار همجنس بازان هستند باید موردحمایت باشد.
  ۱۰- تعهد داده ایم که آموزش جنسی برای کودکان و حیازدایی و اخلاق‌زدایی تضمین سلامت خانواده‌هاست
  ۱۱- تعهد داده ایم طبق سند ۲۰۳۰ در مدارس ما همجنس‌بازان می‌توانند کلاس آموزشی داشته باشند، ولی در مورد دین نمی‌توانیم صحبت کنیم.
  ۱۲- تعهد داده ایم سن قانونی ازدواج را ۱۸ سال به بالا باشد، پسر یا دختردر سنین پائینترنباید ازدواج کنند
  ۱۳- تعهد داده ایم سبک زندگی موردنظر یونسکو را از کودکی به فرزندان ما آموزش دهیم و دولت ما هر سال باید بابت چگونگی پیشرفت در این آموزش به آنها پاسخ دهد.
  ۱۴- تعهد داده ایم براساس سند ۲۰۳۰ مستشاران خارجی باید به آموزش و پرورش ما نظارت کنند.
  ۱۵- تعهد داده ایم باید گزارش سالانه چه مقدارازاینترنت بدون فیلتر در اختیار زنان و کودکان قرار داده ایم
  ۱۶- تعهد داده ایم حق افزایش جمعیت را نداریم و نسبت به کنترل جمعیت باید اقدام ورشد جمعیتی ما باید با برنامه های یونسکوا باشد
  ۱۷- تعهد داده ایم اقتصاد و تولید ما باید براساس آنچه سازمان تجارت جهانی مطرح می‌کننددولت ما باید تحت نظارت آنها قرار بگیرد
  ۱۸- تعهد داه ایم تمام اطلاعات دقیق در مسائل آموزشی و اجتماعی به سازمان ملل گزارش دهیم
  ۱۹- تعهد داده ایم تمام اطلاعات آموزشی، منابع، محتواها، معلمان، آموزش‌گیرندگان و اساتید را باید به آنها اعلام کنیم، یعنی به‌طور رسمی خودمان برای آنها جاسوسی می‌کنیم.
  ۲۰- تعهدداده ایم سند ۲۰۳۰ نهادهای نظارتی ما تقریباً حذف می‌شود و اسناد آنها بر اسناد ما مقدم می‌شود.
  ۲۱- تعهد کرده ایم که زن ومرد پسر و دختر از نظر جنسیتی باید تساوی حقوق برابر داشته
  از خود نشان داده است

 3. وضعیت کاربر : مهمان
  در پاسخ به شایعات says:

  مولانا عبدالحمید تا کنون از هیچ کاندیدایی حمایت نکرده‌اند

  دفتر امام جمعه اهل سنت زاهدان با صدور بیانیه‌ای به برخی شایعات در خصوص حمایت مولانا عبدالحمید از نامزدهایی خاص واکنش نشان داد.

  در بخشی از این بیانیه آمده است: «در آستانه‌ی برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری و ایام تبلیغات، تنور شایعات داغ می‌شود که متاسفانه برخی رسانه‌ها بدون تحقیق اقدام به پخش این شایعات می‌کنند. لذا اخبار منتشر شده مبنی بر حمایت مولانا عبدالحمید از کاندیداهای خاص صحت ندارد.»

  بیانیه‌ی مذکور تصریح کرده است: «نخبگان اهل سنت در خصوص حمایت از نامزدی خاص در حال رایزنی و دیدار با همه‌ی کاندیداها هستند و هنوز به جمع‌بندی نهایی نرسیده‌اند. قطعا نخبگان اهل سنت کشور پس از شنیدن دیدگاه‌ها و اطلاع از برنامه‌های کاندیداها، به‌ویژه در خصوص مسائل اهل سنت، با مشورت و رایزنی در این خصوص تصمیم خواهند گرفت.»

  منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر امام جمعه اهل سنت زاهدان

  • وضعیت کاربر : مهمان
   محمد says:

   از کاندیدی خاص حمایت بکنند یا نکنند رای اهل سنت ایران مشخص است که به میانه روها که همان اصلاح طلبان هستند رای می دهند چرا که اهل سنت ایران از تندروها مرتب ضربه می بینند چه برسد به اینکه انتظار حل مشکلات از آنها داشته باشند .
   نه فقط اهل سنت بلکه ملت ایران همه میانه رو پسند هستند.

   • وضعیت کاربر : مهمان
    شیخ says:

    با سلام خدمت برادران اهل تسنن
    نویسنده متن بالا لطف کنند و نامه دکتر احمد توکلی به رئیس جمهور محترم را مطالعه کنند. احتمالا دیدگاه شان تغییر خواهد کرد. در سایت الف موجود است.

 4. وضعیت کاربر : مهمان
  اسماعیل says:

  این دیدگاه به دلیل دروغ فراکنی حذف گردید .

 5. وضعیت کاربر : مهمان
  ایوب says:

  با سلام و درود فراوان در خصوص شخصیت عارف و باخشوع و خضوع عالم ربانی جناب حضرت شیخ السلام مولانا عبدالحمید
  بنده ایوب دهمرده هستم و یک خواهشی از شما دارم این است که مرا قبول کنید تا به عنوان محافظ و خدمتگذار تا اخرین لحظه زندگی در کنار شما حضور پیدا کنم تا زمانی که خون در رگای من وجود داره خدمتگذاری شما رابکنم اگر این خواسته مرا قبول کنید خداوند از شما خیلی راضی میشود .مولانا جان به گفته هایم اندکی فکرکن و بدان که این بزرگ ترین ارزوی زندگی من است الله تعالی جزای خیر به شما عنایت بفرماید .به امید دیدار .اگر قبول کردید ان شاالله این ۰۹۳۰۷۱….. (شماره ویرایش شد) شماره من است.و دوست دارم شما خودتان مرا با دستان خودتان کفن کنید

 6. وضعیت کاربر : مهمان
  محمد says:

  سلام محمدهستم اهل خراسان جنوبی.مدت چندسال دچاربهران مالی شدم ازخانواده ای شناخته شده هستم.الان چندماهه کل اقساطم رودادم ونمیخوام دباره وام وپول حرام داخل زندگی من شود.چون باربری دارم اول پیشنهادشراکت در کامیون دارم باضمانت بار ازدوطرف.دوم طرح کشاورزی دارم زرشک عناب زعفران.خریدچاه یاسهم چاه کشاورزی وکاشت وصادرات انواع تولیدات درخراسان جنوبی.باراهنمایی یکی ازدوستان اینجاپیام گذاشتم باتوجه به عقایددرست بزرگواران امیدوارم خدابخواهدوشریک یاوام دهنده ای پیداشود.لطفا به گوش دیگران هم برسانید.طرح های خوب ومهندسی وتضمینی دارم.بهم ایمیل بزنیدشماره تماس میدهم .تشکر

 7. وضعیت کاربر : مهمان
  محمد says:

  سلام من دومطلب داشتم هیچکدام ثبت نشده .واقعا صادقانه کمک شرعی خواستم چون میخوام زندگیم ازپول وام پاک بشه.گدایی نکردم قصدشراکت داشتم.این سایتهاوجاهای دیگه بایدگره گشاباشندمهم نیس درچه اموری.ایابنظرشما حرفم اشتباهه؟؟

 8. وضعیت کاربر : مهمان
  حسین says:

  سلام.
  چرا عمر صیغه را حرام کرد در صورتی که هم زمان حضرت رسول اکرم هم زمان ابوبکر و هم ۴سال اول حکومت عمر جایز بود و انجام میشد؟
  سند.
  الحمیدی، محمد بن فتوح، الجمع بین الصحیحین البخاری ومسلم، تحقیق، د. علی حسین البواب، ج ۲، ص ۲۹۵، بیروت، دار النشر، دار ابن حزم، ۱۴۲۳ ق.

 9. وضعیت کاربر : مهمان
  مهرانگیز says:

  با سلام .کمکم کنید و مرا راهنمایی کنید.

  پاسخ:
  درود بر شما خواهشمند است شماره تلفن خود را در معرض دید عموم کاربران قرار ندهید .

 10. وضعیت کاربر : مهمان
  فرش سجاده ای says:

  سلام اگر فرش سجاده ای برای مسجد خواستید هست
  mehrabnghsh.com

 11. وضعیت کاربر : مهمان
  کریم شهیاد says:

  باسلام سال جدیدرابه شمادوستان عزیز هم دین وهم وطن شادباش میگویم امیدوارم سال خوب پرازموفقیت برای شما وتمام مسلمانان جهان باشد خدایاجنان کن سرانجام کار توخشنودباشی ومارستگار

 12. وضعیت کاربر : مهمان
  عرفان says:

  خداوندا خداوندا خداوندا مولانای مارو حفظ کن خدایا مولانا همیشه فرشته ی خوبیه برای ما خدایا ما مولانامون اراده ی خاصی داریم انشا الاه ببینمت و حرف دلم رو بهت بگم مولانا جان

 13. وضعیت کاربر : مهمان
  سیدمهدی says:

  معنای مولانا که به علمای اهل سنت گفته میشود چیست آیا همان معنای کلمه مولا درحدیث غدیر به معنای دوست است؟!

 14. وضعیت کاربر : مهمان
  مریم says:

  با سلام و عرض ادب
  دیدگاه شما در مورد افزایش جمعیت در کشور چه میباشد؟آیا این برنامه صحیح است ؟

 15. وضعیت کاربر : مهمان
  عرفان says:

  با عرض سلام خدمت همه ی عزیزان و اهل سنت عزیز میخواستم مطلبی رو با شما در میان بگزارم ما در این دنیا یک مولانا داریم که اون هم مولانا عبدلحمید هستند او مردی باتفکروعلم و دعاگوی همه ی ماهست و ماباید از او برای همیشه طلب دعای خیر کنیم خداوندا مولانای عزیزمارو در پناه خودت حفظ کن ما همیشه با وحدت و یکپارچگی میتونیم از مولانای خودمان دفاع کنیم مولانا خق وشایسته ی شما باعث افتخار و شکوه وعظمت همه ی ما بلوچ ها است (عرفان هاشمزهی کلاس هفتم)دو ست دار همیشگی مولانا

 16. وضعیت کاربر : مهمان
  عرفان says:

  سلام من هاشمزهی هستم از خاش من به نمایندگی از کل مردم خاش به مولانای عزیز ما این پیامو میرسونم لطفا به مولانا بگویید و اگر نگفتید بی احترامی کرده اید ما منتظر باران و رحمت خداوند هستیم مولانا جان شما که رهبر و سر ریشه ی ما هستین و ما به شما اعتقاد و احترام داریم بیایید برای دعا ما منتظر قدمتون هستیم

 17. وضعیت کاربر : مهمان
  احمد says:

  خداوند تفرقه افکنان را لعنت کند من ب عنوان کرد شیعه میگم هرکس ب خلفا و ام المومنین عایشه رض عنهما توهین کنه ب شخص نبی ص توهین کرده
  آخه ای نفهم اگر تو شیعه ای مرجع تقلیدت ببین چی گفته درمورد این توهین ها
  پس شعر و شعار نده ما از … دست برنمیداریم و…
  وا… قلب حضرت زهرا س از دست تو خونه
  تو شیعه نیستی اصلا مسلمان نیستی ک به مادرمومنان نسبت زنا میدی خاک بر سر این خلاف قرآنه

  • وضعیت کاربر : مهمان
   کریم شهیاد says:

   سلام به برادرکردوشیعه ام لطفا مواظب حرف زدنت باش شیعه چه وقت این نسبت رابه ام المومنین عایشه داده؟گفته یک نفرجاهل رابه حساب شیعیان نگذارخدالعنت کندکسانیراکه ازاول تاکنون این نسبت راداده اند.چه کسانی این نسبت ناروارابه ام المومنین عایشه داده اند؟به کتب صحیح برادران اهل سننت مراجعه کنید تاببینید چه کسانی بودند؟ایاشیعیان امام علی (ع)بودند ؟یاازصحابه؟ امام حسین (ع)درکربلا به ال یزید فرمودند {اکردین ندارید اقلا ازادمردباشید}

 18. وضعیت کاربر : مهمان
  Amid says:

  باعرض سلام
  میخواستم نظر مولانا رو در مورد فاجعه حلب بدونم.
  آیا کارهای اسد مورد قبول اهل سنته یا که نه؟

 19. وضعیت کاربر : مهمان
  بهنام says:

  سلام و رحمت الله
  ببخشید شماره دارالعلوم زاهدان میخواستم جهت ثبت نام میخواستم آخه من کرمانشاهم.
  جزاکم الله خیرا

 20. وضعیت کاربر : مهمان
  ناصر شهركي says:

  باسلام و عرض ادب ؛
  عید قربان را خدمت شیخ الاسلام مولانا عبدالحمید تبریک عرض می نمایم .
  باسپاس ، ناصر شهرکی ( مهندس معدن )

 21. وضعیت کاربر : مهمان
  نادر says:

  با سلام خدمت شما من صاحب دو بچه هستم وبرام پیامک اومده که باید بری خدمت واقعا من چه طور همسر و بچه هامو تنها بزارم کی خرجشونو میده خواهشا به شیخ الاسلام اطلاع دهید که به فکر ما باشن که اینجوری زندگی خیلی سخته اینجا همه جوون همین مشکل نرفتن به خدمت رو دارن شما رسیدگی کنین و کاری کنین که ما رو دستگیر نکنن خدانگهدار شما

 22. وضعیت کاربر : مهمان
  محمد says:

  بسم الله الرحمن الرحیم

  دوستان همه ما مسلمان هستیم
  بنده شیعه هستم و برادران زیادی رو از اهل تسنن اینجا میبینم که انشالله خداوند همه مارو در بهشت کنار هم نگه داره و نذاره اختلافی پیش بیاد و اسلام دچار دو دستگی بشه

  راه حق را فقط خدا میداند و بس و ان الله علی کل شی علیم

  هرکس بر عقیده خود بماند ولی سعی نکنین در میان این برادری و دوستی مشکلی بوجود بیارین
  ایا پیامبر اسلام و اعمه و یاران نزدیک پیامبر از اختلاف بین مسلمانان خوشحال میشوند ؟ قطعا خیر

  کاری کنین که خدا ما مسلمانان رو از شر دشمنانی حفظ کنه که باعث این اختلاف ها میشن
  افراد زیادی رو اینجا میبینم که تخت تاثیر تبلیعات یهودی ها و شیطان پرستان دست به تفرقه و تمسخر میزنن
  ایا اینکار ها درست است ؟
  ایا این چیزیست که باعث خوشنودی خدا میشود ؟
  ایا فقط یک بار از خود پرسیده اید که این تفرقه ها چه ظرر بزرگی به پیکره اسلام میزند ؟
  عاقبت این تفرقه ها بوجود اومدن گروه های از اهل سنت و تشیع مثل داعش و القعاعده هست

  انشالله روزی برسه که امت مسلمان چه شیعه و چه اهل سنت همه به اتحاد برسیم
  بنده شیعه هستم و افتخار میکنم به شیعه بودنم ولی افتخار بزرگ برای من زمانیست که همه شیعه ها و اهل سنت با هم متحد شوند و راه خود را بروند
  ان کسی که قرار است ببخشید و بیامرزد و یا مواخذه کند خداوند است
  سعی کنیم قاضی نشویم در این مسایل و همه چیز را به خدا بپساریم
  تنها وظیفه ای که به عنوان شیعه و یا سنی بودن داریم اینه که اتحاد رو حفظ کنیم.

  انشالله خدا همه ما ها را هدایت کند

  • وضعیت کاربر : مهمان
   عبدالوهاب says:

   برادر منم از مخلوقات خدا به نام آدم هستم و همه آدمند انسان بودن شرطه و انسانیت از اسلام نبوی است خدا غیرت بدهد مطالب قشنگی آوردی واقعا این قد به جون هم افتادن که خجالت می کشم بگم از سنی یا شیعه هستم …

  • وضعیت کاربر : مهمان
   کریم شهیاد says:

   باسلام برادرعزیزم اتحادبین شیعه وبرادران اهل سننت وقتی کامل میشودکه همه درفرقه ناجیه قرارگیریم این هم درزمان فعلی امکان دستیابی است چون تمام افکارمسلمانان گفته هاونوشته هاموجوداست وبااین پیشرفت علمی وارتباطات میشودعلمای طرازاول تمام فرق جمع شوندوباهمفکری ویاری یکدیگربامدرک (فران واحادیث صحیح)ومنطق وعقل کلیه وسایل تفرقه راازبین بردوبه فرقه ناجیه رسید انوقت دیگرشیعه وسنی نداریم همه یدواحده میشویم به همت علمای دلسوز اسلام انشاالله به امیدان روز اگرتمام مسلمانان بخواهندان روز نزدیک است

1 2 3 4

یک دیدگاه بگذارید

پاسخ کد امنیتی را در فیلد خالی تایپ کنید * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

جستجو

آخرین مطالب

تبلیغات

تغییر باور ها

آمار سایت

 • کاربران آنلاین 43نفر
 • بازدید امروز 47431
 • بازدید دیروز 298528
 • بازید کل 82799619

این سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است.

کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی وااسلاماه محفوظ میباشد.

استفاده از محتوای پایگاه اطلاع رسانی وااسلاماه با ذکر منبع بلامانع است. | تگ ها

Powered By Vaislamah.com - Copyright © 2010-2015 Vaislamah.com