پایگاه اطلاع رسانی وااسلاماه

 

باید یقین کامل داشته باشی که با قرآن زنده ای و بدون قرآن مرده

با قرآن بینایی و بدون قرآن نابینا

با قرآن هدایت یافته ای و بدون قرآن گمراه

با قرآن دانشمندی و بدون قرآن نادان

اول الله، آخر الله ، ظاهر الله، باطن الله، فقط الله

بهترین یاد خدا ورد (لااله الا الله) است

دوستان گرامی، وااسلاماه شدیدا به کمک مالی شما خیرین محترم نیازمند است با کمک به سایت در فعالیت های آن سهیم شوید کمک های خود را می توانید از طریق لینک زیر پرداخت نمایید http://vaislamah.com/donate ×
آمار کلی سایت
 • کل مطالب 2321
 • کل نظرات 9623
 • کل اعضا 1684
 • جدیدترین عضو اسحق
خبرنامه
وااسلاماه
| بازدیدها: 45066

سازمان هوانوردی و فضایی ملی آمریکا (ناسا)، از ترس انتشار اسلام در جهان، از اعلام برخی تحقیقات خود در رابطه با نشانه ها و حقایق شب قدر خودداری کرده است. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سنی آنلاین به نقل از “المسلم”، دکتر “عبدالباسط محمد السید”، رئیس مجمع اعجاز علمی قرآن و سنت مصر، ضمن اعلام این خبر، از کوتاهی ثروتمندان عرب در پخش این موضوع مهم در جهان به شدت انتقاد کرد.
طبق سخنان دکتر عبدالباسط، ناسا در آخرین تحقیقات خود به برخی از نشانه های شب قدر که در احادیث نیز به آنها تصریح شده است، از جمله دمای هوای معتدل، فرود نیامدن هیچ ستاره ای بر زمین در شب قدر و طلوع خورشید در صبح آن شب بدون هیچگونه شعاعی، دست حاصل کرده است که از ترس اینکه مبادا انتشار این خبر باعث گسترش گرایش به دین اسلام در جهان شود، از انتشار آن خودداری کرده است.
دکتر سید در تحقیقات خود در زمینه علایم لیله القدر آورده است که در هر شبانه روز حدود ۱۰هزار ستاره و ۲۰ هزار شهاب بر روی زمین فرود می آیند، اما شب قدر از این قاعده مستثنی است، به طوری که خورشید در صبح این شب بدون شعاع طلوع می کند.
دکتر سید در ادامه به نقل از یکی از دانشمندان ناسا، به نام “کارنار” می افزاید: این یکی از اکتشافاتی است که “ناسا” حدود ۱۰ سال قبل به آن دست یافته بود اما از ترس اینکه مبادا موجب گرایش غیرمسلمانان به اسلام شود از درج این خبر به دنیای خارج خودداری کرد.
دکتر سید این نکته را نیز خاطرنشان می کند که “کارنار” با مشاهده این مورد، مشرف به دین اسلام می شود که همین امر موجب می شود تا کارش را در سازمان “ناسا” از دست بدهد.

گفتنی است، این اولین بار نیست که ناسا حقایق مربوط به دین اسلام را از دید عموم مخفی نگه می دارد. چنان که “زغلول نجار”، یکی از دانشمندان زمین شناسی، اعلام کرده بود که؛ ناسا کشف این مطلب که “شعاع نورانی ممتدّی بین کعبه تا بیت المعمور قرار دارد.” را نیز از روی صفحه اینترنتی خود حذف کرده است.

دکتر عبدالباسط سید در ادامه به بیان اعجازی از آیات قرآن کریم- که بیان همین اعجاز یکی از عوامل مسلمان شدن “کارنار” بوده است- می پردازد و می گوید: «در قرآن کریم به مسیر و مدار مشخصی که سفینه های فضایی در آن حرکت می کنند اشاره شده است، آنجا که می فرماید: « ولو فتحنا علیهم بابا من السماء فظلوا فیه یعرجون، لقالوا إنما سکرت أبصارنا بل نحن قوم مسحورون»  وی می افزاید: «دنیای بعد از مسیر حرکت سفینه های فضایی، دنیایی تارک و ظلمانی است که عبارت «سُکّرت أبصارنا» در این آیه به همین چیز اشاره دارد.»

“حجرالاسود نام حجاج را می نویسد”
در ادامۀ بیان اعجازات و حقایق شعائر دین اسلام، “کارنار” پس از اسلام آوردن خود نکته دیگری را افشا می کند و می گوید: «حجر الاسود نام تمام کسانی که او را می بوسند یا به طرف او اشاره می کنند، را می نویسد.»
وی در ادامه سخنان خود از سرقت قطعه ای از حجر الاسود توسط انگلیس پرده بر می دارد و می گوید: «دولت انگلیس به منظور دستیابی به ذراتی از حجرالاسود و تحقیق در خصوص آن، فردی را مأموریت می دهد. فرد مذکور پس از فراگیری زبان عربی طی مدت ۱۰ سال و سفر به کشور مصر، موفق می شود تا در قالب کاروان حجاج مصری به مکه مکرمه  برود. وی در فرصتی مناسب به وسیله لیزر سه تکه بسیار کوچک از حجرالاسود را جدا کرده و برای تحقیق بر روی آن به بریطانیا می برد. بعد از ۱۲ سال، یکی از موزه های معروف انگلیس اعلام می کند که «حجر الاسود از سنگهای متعلق به مجموعۀ شمسی نیست و مسلمانان بر چنین سنگی بوسه می زنند.»
این اعلام موزه انگلیس، “کارنار”، دانشمند سازمان هوانوردی و فضایی ملی آمریکا (ناسا) را بر آن می دارد تا به موزه مذکور رفته و تحقیقات و آزمایشات خود را بر روی تکه ای از حجر الاسود به اندازه «دانه نخود» آغاز نماید.
نکته جالب توجه اینجاست که این دانشمند ناسا پس از تحقیقات و آزمایشات متوجه می شود که در این تکه کوچک از حجرالاسود ۲۰ شعاع نامرئی در جهات مختلف با موج کوتاه وجود دارد که هر کدام از آنها از ۱۰هزار نفر عبور کند.
کارنار در ادامۀ تحقیقات خود در اثبات این گفته امام شافعی- رحمه الله- در مورد حجر الاسود که می فرماید: «أن الحجر الأسود یسجل اسم کل من زار الحرم المکی معتمرا أو حاجا، ویسجل اسمه مره واحده فقط ویضع علامات بعدد مرات الطواف» (حجرالاسود نام تمام زائران حرم مکه- حج فرض یا عمره- را یادداشت می کند؛ نام هر کدام از آنها را یک بار می نویسد و در دفعات بعدی به تعداد طوافهای صورت گرفته، جلوی نامشان علامت می گذارد.) می گوید: حجرالاسود این نامها را با گذراندن اشعه از حجاج می نویسد، که این نفوذ نورانی امکان نوشتن نام کسانی که از مسافت دورتر به سوی حجرالاسود اشاره می کنند را نیز فراهم می کند.

منبع : سنی آنلاین  

| ۲۴ مرداد ۱۳۹۱
۲۴ پاسخ به “کتمان حقایق شب قدر از ترس انتشار اسلام”
 1. وضعیت کاربر : مهمان
  ارامش says:

  این مباحث از نظر من بسیار جالب میاد که مسلمونا چطور باور میکنن .شما باور میکنین یه مامور انگلیسى بتونه با شرطه هایی که جلوى حجرالاسود هست بتونه با لیزر که کار باهاش ظرافت خاص میخواد کار کنه و اندازه ى نخود از اون سنگ جدا کنه ،پس الان باید سه تا سوراخ اندازه ى نخود توى حجرالاسود باشه که من مطمئنم نیست .بعدشم شما باورتون میشه هر شب هزاران ستاره روى زمین فرود بیاد اینطورى که از زمین چیزى باقى نمى موند طى چن روز .علاوه بر اینا اونایی که توى ناسا کار میکنن از همه ى من و شما ها عاقلتراند اونا وقتى یک همچین معجزه ایی رو ببینن حتما به دین اسلام رو میارن نه اینکه بخوان مخفیش کنن .من موندم کسایی که به حجرالاسود دست نزدن یا بهش اشاره کردن تکلیفشون چى میشه ،اسم اونا نوشته نمیشه ؟

 2. وضعیت کاربر : مهمان
  Sd says:

  سلام ایکاش منابع معتبر معرفی میکردید یا دست کم تاریخی که این مطالب روی سایت ناسا بوده رو مشخص میکردید یا در مورد آقایان نامبرده اطلاعاتی میدادید چون یافتن درستی یا غلط آنهاکار مشکلی است دست کم من موفق نشدم

 3. وضعیت کاربر : مهمان
  shadi says:

  من نمیدونم از نظر دوستان این مطالب کجاش به خرافه ربط داره؟ دوستانی که به این اطلاعات علمی خرافه میگن به احتمال زیاد تا به حال قرآن رو نخوندن.توی قرآن خیلی از مباحث علمی صحبت شده که روز به روز داره افشا میشه اگه به این چیزا خرافه میگین پس چطور معجزات پیامبران رو تو قرآن باور کردین مگه معجزه فقط مربوط به زمان گذشتست؟ تمام معجزات پیامبران اون زمان امروزه با علم جور در میاد.خوب بود اگه ما به ظاهر مسلمان کمی بیشتر در مورد دینمون میدونستیم.


 4. علی says:

  حجرالاسود که سهل است همه در و دیوار و اعضا و جوارح انسان کاتبان اعمال و رفتار ما هستند در ثانی ما فرمایشات خدا که در قرآن است و فرماشات پیامبر خاتم که جانم به قربانش باد و جانشینان برحق آن حضرت را از عمق جان باور داریم و چشم انتظار ناسا و علمای کفرستان ابدا نیستیم. ان شاالله روز به روز شاهد عزت و عظمت اسلام، قرآن و مسلمانان خواهیم بود


 5. بهار says:

  درست و نادرست بودنش را فقط الله میداند اگه درست باشد خدا را شکر میکنم چون حجر الاسود نام مرا هم نوشته اگر نادرست است خداوند اون کسی رو که این مطالب را مینویسد هدایت کند .با تشکر


 6. reza f14 says:

  واقعا مطالب خوبی بودن دستتون درد نکنه


 7. شهنواز says:

  نه این نقشها دل میرباید زدست… دل آن میرباید که این نقشها راببست


 8. مامی‏ ‏یارسان says:

  قابل‏ ‏وصف‏ ‏نیست‏ ‏اما‏ ‏امیدوارم‏ ‏اینگونه‏ ‏مسائل‏ ‏بیشتر‏ ‏در‏ ‏میان‏ ‏مردم‏ ‏جهان‏ ‏پخش‏ ‏شود


 9. حسین says:

  خداوند همه را به راهی که خود می پسندد هدایت کند


 10. احمد. says:

  حمید,
  سلام دوست عزیز
  اسلام دین خرافه ستیزی است اسلام دین نجات از مهلکه ها وخرابات ادیان دیگر است و اسلام تنها دین رستگاری است ممکن است در برخی افراد بدی باشد اما حساب دین اسلام از افراد جداست اگر در گفته هایم شک دارید اخبار تازه مسلمانان را مطالعه بفرمائید


 11. حميد says:

  سلام
  اگه این چنین بود تا حالا شبیه این حافظه رو ساخته بودن ، اسلام به اندازه کافی خراب خرافات شده دیگه بس کنید این دروغها رو.


 12. احمد. says:

  علیرضا,
  اگر خوانده باشید منبع اش ذکر شده است


 13. علیرضا says:

  میشه منبع اصلی متن رو هم بگید؟


 14. زهرا says:

  سلام!! با این وجود ما که دقیق نمیدونیم شب قدر چه شبیه!! بین ۳ شب در شک هستیم!!
  پس باید اونا قشنگ بدونن که شب قدر چه شبیه و اعلام کنن!!


 15. عرفان says:

  با سلام.کمی شبه دارد!!!به نظر ساختگی می آید در جهت تبلیغ مذهب اهل سنت شافعی.لطفا بررسی شود.باتشکر


 16. ياسر says:

  علی۲,

  سلام
  دین اسلام از دو گوهر سر چشمه میگیرد ۱_ قرآن ۲_ سنت، اگر این دو در بین مسلمانان هر چه بیشتر زنده باشد خرافه معدوم میگردد وهر چه مسلمانان از این دو فاصله بگیرند خرافه، بدعات وشرکیانت جایگزین آن می شوند که متاسفانه در جامعه ما خرافه بیشتر از چنگ زدن به قرآن وسنت است . مردم غافل از اصل دین هستند بجای اعراب به بدیهای خودمان بنگریم تا شاید خدا هدایت مان کند


 17. علی2 says:

  با سلام و احترام
  متاسفانه در جهان اسلام و خصوصا در میان اعراب خرافه و اوهام به وفور یافت می شود
  تا جایی که تفاوت اصل موضوع و خرافه کاملا مخدوش می گردد . خوشبختانه گوهر اسلام بی نیاز از این
  توهمات است ولی هر از گاهی کسی یا کسانی با طرح اینچنینی مطالب می خواهند به گوهر اسلام این توهمات را وصله کنند . اصل این مطلب و حتی عکس این دانشمند ناسایی مسلمان شده که حداقل باید همراه خبر باشد مورد سوال است.
  مبارزه با خرافه که روز به روز جهان اسلام را بیشتر از پیش اشغال می کند در حال حاضر از خود مسلمان شدن و مسلمان ماندن سخت تر است و البته خرافه است که انسان های آزاده را از نعمت شنیدن حقایق اسلام مانند دیواری سهمگین ، ممانعت می کند . به هوش باشید و عقل را که جان اسلام است را اینگونه با توزیع این خرافات مورد توهین قرار ندهید


 18. wise says:

  این کامنت به دلیل اهانت و افترا حذف گردید . پناه به الله تعالی از شیطان رجیم و آرزوی هدایت برای خودم و سایر عزیزان .


 19. sef says:

  این کامنت به دلیل غیر مودبانه بودن حذف گردید .
  مدیر سایت


 20. رهبر فرزانه says:

  منبع اصلی ؟؟؟


 21. لاتحزن says:

  الله و اکبر
  الله سبحان و تعالی قادرو قهار است
  خدایا شکرت که نعمات و موهبت هایت به علت بینش محدود ما متوقف نمی شود


 22. فاطمه11 says:

  _ ♣♣♣____♣♣______♣♣ ____ ♣♣♣
  ♣♣_______♣♣_____♣♣ _______ ♣♣
  ♣___________♣___♣ __________ ♣
  ♣____________♣_♣ ___________ ♣
  _ ♣____________♣ ___________ ♣
  __ ♣______________________ ♣
  ____ ♣ _________________ ♣
  ______ ♣ ______________ ♣
  ________ ♣ __________ ♣
  __________ ♣ ______ ♣
  _______ ♣_♣__♣ __ ♣__♣_♣
  ______ ♣____♣__♣__♣____♣
  _______ ♣_____♣♣_♣____♣
  _________ ♣_♣__♣♣__♣
  ________________ ♣♣
  _________________ ♣♣
  __________________ ♣♣
  _________________ ♣♣
  سلام ممنون

  http://fatemehmf.blogfa.com/


 23. لاله says:

  مطلبتون خیلی قشنگ بود ما چقد خوشبختیم مسلمانیم

  مطلبتون خیلی قشنگ بود کاش همیشه این چیزای جالبو بزارید.


 24. شينا says:

  چقدر جالب
  حق ریشه دار و اصیله گرچه روی یک دریا رو لجن بگیره تغییری تو اصلش ایجاد نمیکنه
  (لجن باطل و کنار رفتنیه حتی اگه زیاد باشه)

  پس لجن وارها به هوش باشن

یک دیدگاه بگذارید

جستجو
آخرین مطالب
پیوندهای محبوب
آمار سایت
 • کاربران آنلاین 41نفر
 • بازدید امروز 212389
 • بازدید دیروز 110002
 • بازید کل 100921983

این سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است.

کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی وااسلاماه محفوظ میباشد.

استفاده از محتوای وااسلاماه با ذکر منبع و آدرس سایت بلامانع است. | تگ ها

Powered By Vaislamah.com - Copyright © 2010-2015 Vaislamah.com