پایگاه اطلاع رسانی وااسلاماه

 

باید یقین کامل داشته باشی که با قرآن زنده ای و بدون قرآن مرده

با قرآن بینایی و بدون قرآن نابینا

با قرآن هدایت یافته ای و بدون قرآن گمراه

با قرآن دانشمندی و بدون قرآن نادان

اول الله، آخر الله ، ظاهر الله، باطن الله، فقط الله

بهترین یاد خدا ورد (لااله الا الله) است

دوستان گرامی، وااسلاماه شدیدا به کمک مالی شما خیرین محترم نیازمند است با کمک به سایت در فعالیت های آن سهیم شوید کمک های خود را می توانید از طریق لینک زیر پرداخت نمایید http://vaislamah.com/donate ×
آمار کلی سایت
  • کل مطالب 2319
  • کل نظرات 9617
  • کل اعضا 1683
  • جدیدترین عضو علی
خبرنامه
ام البنین
| بازدیدها: 1098

منبع مطلب : العربیه.نت- فارسی _ شاید برخی گمان کنند که ظاهر مردان، برای جذب زنان کافی است؛‌ شاید این مساله تنها در وهله نخست آشنایی درست
باشد، اما ادامه رابطه، نیازمند خصوصیاتی بیش از آن است.

شخصیت در مقدمه ویژگی‌هایی است که زن را جذب می‌کند. شخصیت جادویی دارد که بسیار از پول و ظاهر زیبا، موثرتر است. اما صفاتی هستند که زن‌ها از دیدنشان در مردها، بدشان می‌آید. زن‌ها عموما از هشت نوع مرد متنفرند:

۱- شخصیت عاطفی

بدون شک ما گاهی دوست داریم در احساستمان سخن بگوییم تا بار از دوشمان کاسته شود. اما مبالغه در هر مساله‌ای ضرر دارد، به ویژه در مساله بیان احساسات. زن از چنین ویژگی در مردها بدشان می‌آید.

مبالغه در بیان احساسات، با دو صفتی که زنان در مردان دوست دارند در تضاد است؛ دو صفتی که «اعتماد به نفس و استقلال» هستند. زن‌ها همچنین از دو صفت عدم احساس امنیت و اعتماد به دیگران در مردان بدشان می‌آید.

۲- معمولی حوصله سر بر

همه ما از روتین و تکرار حوادث در زندگی‌مان بدمان می‌آید، هر از چندگاهی نیازمند سورپرایز هستیم تا احساس تازگی در زندگی و شکسته شدن روتین بکنیم.

همین مساله را در زندگی عاطفی‌مان هم احساس می‌کنیم. زنان، مرد غیر قابل پیش‌بینی را که همواره سورپرایزشان می‌کند دوست دارند. آن‌ها همچنین از مردان سنتی در احساساتشان که همواره از زندگی و امور شخصی‌شان سخن می‌‌گویند، بدشان می‌آیند.

۳- خیلی احساساتی

مهربان و بسیار احساساتی، صفاتی هستند که شاید گمان کنید زنان آن‌ها را دست دارند. آری، شاید به عنوان «دوست» این صفات را زنان در مردان دوست دارند اما نه در مردانی که شریک زندگی آن‌ها هستند.

این بدان معنی نیست که مردان به درندگانی تبدیل شوند که به احساسات دیگران توجه نکنند. اما زنان مردی نیرومند را که می‌توانند به او اعتماد کنند، دوست دارند. اظهار احساس بیش از اندازه چه در ظاهر و چه در رفتار، متناقض با توانمندی است.

۴- شخص خسیس

زنان شخص دست‌ودل باز را که بخشندگی او را احساس کنند، دوست دارند؛ در مقابل از مردانی که ارزان‌ترین وسایل را برایشان هدیه می‌آورند، بدشان می‌آید.

این بدان معنی است که مردان به طور کامل به اصطلاح «کیسه را شل» کنند، بلکه نباید خود را خسیس نشان دهند.

۵- بحث و جدل کننده

این نوع افراد، همواره گفت‌وگو را به بحث و جدل تبدیل می‌کنند. آن‌ها هنگامی که همسر شان را به بیرون از منزل می‌برند، به او این احساس را می‌دهند که با هم به مناظره رفته‌اند نه یک قرار عاشقانه. این مساله زنان را در موضع دفاع قرار می‌دهد.

دیدار با همسر ، باید تجربه شادی باشد به ویژه در نخستین دیدارها. بحث و جدل باعث تنش و فشار اعصاب می‌شود؛ مساله‌ای که باعث می‌شود زنان از مردی دور شوند.

۶- واعظ قضاوت کننده

همواره دیگران را قضاوت می‌کند، او خود را از دیگران بهتر می‌داند، او را می‌بینی که اطرافیانش را همواره در حضور و غیابشان قضاوت و گاهی هم آن‌ها را موعضه می‌کنند.

اگر از این‌گونه افراد به ویژه همراه با همسر خود هستید، بدانید که دیدارهایتان در آینده محدود خواهد شد. زنان ادامه با چنین مردانی را دوست ندارند. ادامه چنین رفتاری باعث می‌شود زنان به مرور احساس بی اعتمادی کند. می‌توان گاهی زن را نصیحت کرد، اما نه به شکل دائم.

۷- پوچ

شاید قدتان دو متر باشد و هیکل ورزشکار دارید، پولتان هم زیاد است، این اما شما را از ضرورت عاقل بودن و داشتن شخصیتی عمیق، بی نیاز نمی‌کند. اگر این دو صفت را ندارید، ممکن است با همراه شدن با زنان، به ویژه زنانی که به دنبال «تور کردن» افراد ثروتمند نیستند، با مشکل مواجه شوید.

اگر از این‌گونه افراد هستید، ممکن است به دلیل عدم اجتماعی بودنتان به شکلی کافی، چه به دلیل رفاه و چه به دلیل تنبلی باشد. از این رو ابتدا کاری بیابید و با مردم ارتباط برقرار کنید تا زندگی را بهتر بشناسید.

۸- مغرور

شاید زنان مرد دارای اعتماد به نفس را دوست داش
تنه باشند، اما شدت گرفتن این صفت می‌تواند به غرور تبدیل شود. این صفت بر رفتارهای شخصی تاثیر می‌گذارد و می‌تواند باعث شود مرد جذابیت خود را نزد زنان از دست دهد.

زنان برای ارزیابی شخصیت حقیقی مردان، همواره رفتارهای آن‌ها را زیر نظر می‌گیرند و به این می‌اندیشند که ممکن است در آینده همانگونه که با دیگران رفتار می‌شود، با آن‌ها رفتار شود.

منبع مطلب : العربیه.نت- فارسی

| ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵

یک دیدگاه بگذارید

جستجو
آخرین مطالب
پیوندهای محبوب
آمار سایت
  • کاربران آنلاین 11نفر
  • بازدید امروز 35650
  • بازدید دیروز 123256
  • بازید کل 100280081

این سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است.

کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی وااسلاماه محفوظ میباشد.

استفاده از محتوای وااسلاماه با ذکر منبع و آدرس سایت بلامانع است. | تگ ها

Powered By Vaislamah.com - Copyright © 2010-2015 Vaislamah.com