پایگاه اطلاع رسانی وااسلاماه

 

باید یقین کامل داشته باشی که با قرآن زنده ای و بدون قرآن مرده

با قرآن بینایی و بدون قرآن نابینا

با قرآن هدایت یافته ای و بدون قرآن گمراه

با قرآن دانشمندی و بدون قرآن نادان

اول الله، آخر الله ، ظاهر الله، باطن الله، فقط الله

بهترین یاد خدا ورد (لااله الا الله) است

دوستان گرامی، وااسلاماه شدیدا به کمک مالی شما خیرین محترم نیازمند است با کمک به سایت در فعالیت های آن سهیم شوید کمک های خود را می توانید از طریق لینک زیر پرداخت نمایید http://vaislamah.com/donate ×
آمار کلی سایت
 • کل مطالب 2320
 • کل نظرات 9617
 • کل اعضا 1683
 • جدیدترین عضو علی
خبرنامه
وااسلاماه
| بازدیدها: 4749

مولانا عبدالحمید، امام جمعه اهل سنت زاهدان، سخنان و افترائات توهین آمیز اخیری که از سوی آیت الله قزوینی
در مورد زنان بلوچ مطرح شده است را به شدت محکوم کرده و خواستار عذرخواهی رسمی قزوینی و شبکه ولایت از قوم بلوچ شدند. چند روز پیش آیت الله قزوینی مسئول “شبکه ولایت” طی سخنانی که از این شبکه پخش شد، با وارد نمودن اتهامات واهی و بی اساس و کاملا به دور از عقل و منطق، حیا و غیرت زنان بلوچ را مورد حمله قرار داده و به آنان توهین کرد.

مولانا عبدالحمید در مصاحبه با یکی از شبکه های ماهواره ای این افترا و توهین را به شدت محکوم کرده و خواستار عذرخواهی رسمی آیت الله قزوینی و شبکه ولایت از قوم بلوچ شدند.
مولانا عبدالحمید سخنان قزوینی را در راستای ایجاد اختلاف و تفرقه در جامعه دانسته و همگان را از چنین اقداماتی برحذر داشتند.
گفتنی است قزوینی در سخنان خود با اشاره به اصطلاح «جهاد نکاح» که امروزه در رسانه ها مطرح می باشد، مدعی شد که «بعضی از دختران از ایران و از استان سیستان و بلوچستان به عنوان “جهاد نکاح” [به سوریه] رفته اند.»
اولا باید این نکته را خاطرنشان کرد که در هیچکدام از  کتب و منابع معتبر اهل سنت اصطلاحی با عنوان «جهاد نکاح» وجود ندارد و تمامی مذاهب اهل سنت فقط بر صحت «ازواج دائم» معتقد بوده و غیر آن را حرام و ناجایز می دانند.
قزوینی در حالی این سخنان پوچ و مغرضانه را مطرح کرده است که به گواهی تاریخ و به اذعان افراد منصف و آگاه، زنان بلوچ در حیا و پاکدامنی زبان‏زد خاص و عام بوده و هستند و غیرت و جوانمردی مردان بلوچ کاملا مغایر با ادعای قزوینی و امثال وی می باشد.
آقای قزوینی و دیگر همفکران آنها که یا از تاریخ اقوام آگاهی ندارند و یا اینکه با اهداف مغرضانه چنین سخنانی را به زبان می آورند، بدانند اگر اسلام نیاز به جهاد و مبارزه داشته باشد، مردان قوم بلوچ در هر جای دنیا که احساس تکلیف نمایند به جای اینکه زنان و دختران خود را بفرستند، خودشان وارد میدان خواهند شد و از مرگ هراسی ندارند.

| ۲۲ شهریور ۱۳۹۲
۵۳ پاسخ به “مولانا عبدالحمید توهین به زنان بلوچ را به شدت محکوم کرد”
 1. وضعیت کاربر : مهمان
  بشیر says:

  نمی دانم از کجا این سوء برداشت از جملات آقای حسینی قزوینی نشأت گرفته اما خوب است نسبت به کلام هر انسانی حتی سخنان اوبا ما و امثال او دقت و تقوا به خرج دهیم .نکند آب به آسیاب شیطان و دشمنان خود بریزیم


 2. منطق says:

  باسلام واحترام به برادران وخواهران اهل تسنن
  من بعنوان یک شیعه ویک ایرانی این عمل نابخردانه و شرم آور را محکوم می کنم . آقای آیت اله قزوینی شما ایرانی نسیتید اگر ایرانی بودید به ناموس خودتان اینطور اهانت نمی کردید .


 3. فرهادبرهاني says:

  قزوینی تو ……. نیستی ……… بیا بلوچستان دختران زنان بلوچ رو ببین چه سنی چه شیعه ما همه با هم برادر هستیم ومسلمانیم نباید به اعتقادات ومذهب یک دیگر توهین تهمت بزنیم وقزوینی به زنان بلوچ تهت زده وخدا جوابش رو میده در این دنیا واخرت


 4. علی رضا says:

  این توهینی بود که شبکه وهابی کلمه به آیت الله قزوینی نسبت داد که باعث نفرت اهل سنت از شیعه شود ولی من فکر نم کردم که سایت مولوی عبدالحمید بیاید وچنین نسبتی را به ایت الله قزوینی دهد.اگر کمی تحقیق می کردید می فهمیدیدایت الله قزوینی گفتندکه بعضی از سایت ها می گویند زنان بلوچ برای جهاد نکاح به سوریه رفتند . بعد فرمودند که ایا این ادعا کذب است یا صحیح است یکی از مولوی های بلوچی در این مورد توضیح دهد.
  در شبکه وهابی کلمه اقای ترشابی به مولوی مراد زهی گفت که اقای قزوینی به زنان بلوچ توهین کرده است اقای مراد زهی گفتند ایشان توهین نکردند بلکه گفتند در بعضی از سایت ها به ان اشاره شده است که من باید در این مورد تحقیق کنم. الان من تعجب می کنم که شما دارید می گویید که ایت الله قزوینی توهین کرده است باز هم خدا خیرش بدهد اقای مراد زهی را که حق را بیان می کند .


 5. بلوچ خان says:

  ای قزوینی بیا بلوچستان رو از نزدیک ببین غیرت زنان و دختران بلوچ رو خداوند بزرگ جواب این حرفت رو در همین دنیا خواهد داد …اون روز نزدیکه


 6. Assadullah Fekrie says:

  مولوی صاحب این قزوینی یزد به شکل که بتواند به اقوام و مذاهبی که همگونی باوی را ندارد میتازد. بدین وسیله تمام امت مسلمه بخصوص اهل تسنن خواهران بلوچ را از این افراآت پاک میدانیم و هم خواهران مسلمان ما در پشت جبه همیشه فعال بوده اند ما مردان خود میتوانیم از حریم عقاید مان دفاع کنیم! تشکر


 7. شیعه says:

  سلام عزیزان شیعه وسنی که همگی مسلمان هستید وحسابتان از وهابیت جداست دشمن منتظر همین اختلافات جزیی است که شما دارید بزرگش میکنید فعلا مشکل ما وهابیت و دشمنلن اسلام هستن نه این مسایل لطفا کمی عاقلانه حرف بزنید.اگر ۲تابرادر توی خانه با هم دعوا کنن بعد شب دزد بیایید باز هم با هم دعوا میکنن یا متحد میشن ودزد را بیرون میکنن.اجرکم عندالله

  پاسخ :
  اهل سنت همیشه عاقلانه حرف می زنند، اهل سنت نمونه عقل و منطق هستند و در برابر بدترین اهانتها از چهار چوب عقل و منطق خارج نمی شوند، خداوند صبر و بردباری به اهل سنت عنایت فرموده است .


 8. سلام says:

  این اظهار نظر به دلیل بیهوده گوئی حذف گردید .


 9. مسلم says:

  با سلام خدمت دوستان !
  در تکمیل سخن برادران گرامی

  خدمت تون عرض کنم این فتوا را به شیخ دکتر محمد العریفی نیز نسبت داده بودند که حتی در تویتر صفحه ای بنام ایشان ساخته بودند و این فتوا را از زبان ایشان در آن گنجانده بودند

  ولی از آنجایی که الله متعال ، کذابان را رسوا میکند اون کسی که این تویتر را بنام ایشان درست کرده و فتوا را داده بودند
  از حماقت نمی دانسته که تویتر اجازه نمی دهد کسی متنی را بنویسد که بیش از ۱۴۰ حرف داشته باشده اما این فتوا که با فتوشاب درست شده بیش از ۱۸۰ حرف دارد که خود بیانگر جعلی بودن این پیام دارد، و همچنین علامت تیک آبی که نشانه ی حساب رسمی دکتر است در این صفحه وجود ندارد، شبکه ی ماهواره ای الجدید تابع حزب الله لبنان این خبر را بسرعت منتشر کرد و در پی آن دیگر رسانه ها در طبل آن کوبیدند که این تبلیغات وسیع دکتر عریـ.ـفی را بر آن داشت که رسما آنرا در صفحه رسمی خود انکار نمایند چه در ماهواره و چه در صفحات رسمی خودشان.


 10. حفصه says:

  از زمان ظهوراسلام تابه امروز دشمنان اسلام سعی برنابودی اسلام داشته اند چنانچه به همسرپاک رسول اکرم ص تهمت زدند اما رسواشدندخداوندبرای اثبات پاکی ام المومنین عایشه رض آیه نازل فرمود.خداهمواره همراه زنان ومردان مسلمان است.آنهاییکه به زنان پاک مسلملن تهمت میزنند رسوامیشوند چنانچه همیشه رسواشدند


 11. احمدخاني says:

  درود بر حضرت ابولولو

  پاسخ :
  درود فرستادن بر زرتشتیان کار کفار است .


 12. سعید از انزلی says:

  دوستان اهل تسنن این رو فراموش نکنید که دختر پیامبر رو عمر وابوبکر به شهادت رسوندن
  بد نیست یه کم تحقیق کنید
  در علت شهادت حضرت زهرا(س)‏
  امام زمان(عج) که ظهور کنه همه چی روشن میشه


 13. فاطمه F says:

  مدیر محترم سایت،باتشکراز ابراز لطف شما و پاسخ دادن به نظر بنده

  علمای ما شیعیان با توهین به عزیزان اهل سنت و مقدساتشان مخالف هستند.پس بنابراین خلاف نظرشان کتاب نمی نویسند.
  اگرهم توهینی باشد،درکتب غیر معتبر است.درضمن به دلایلی که درنظر قبلی گفتم ما شیعیان اعتقاد به پاکی و عفت همسران پیامبر داریم.پس دلیلی به توهین نمی بینیم.درضمن مولای امیرالمومنین علی با جناب عایشه با احترام تمام رفتار میکردند.حتی با وجود بروز اختلافات بین شان.پس شیعیان هم اگر ادعای پیروی از امام علی (علیه السلام)را دارند باید به پیروی از امام خود از همسران رسول خدا با احترام یاد کنند.
  درضمن از توجه بسیار شما عزیزان به نظرات خوانندگان بسیار سپاسگزارم.
  به امید وحدت شیعه و سنی
  یا حق


 14. فاطمه F says:

  سلام من یک نوجوان شیعه هستم ولی برادران اهل سنت به نظر من احمد خانی شیعه نیست.شیعه از بزرگان خود ایمان و ادب رو یاد گرفته نه تهمت و فحاشی رو.
  قابل توجه احمد خانی :امام صادق خطاب به شیعیان فرمودند:دربین مردم زینت ما اهل بیت باشید نه مایه سرافکندگی و ننگ ما!این افراد که به اسم شیعه ظاهر میشن،بعید نیست عوامل وهابیت کثیف باشن که میخوان وحدت شیعه و سنی رو به هم بزنن و شیعه رو بی منطق و اهل فحاشی جلوه بدهند.به کسانی که به عنوان شیعه به اسلام توهین میکنند اعتماد نکنید و همه شیعیان رو مثل این فراد،بی ادب وبی منطق وفتنه گر فرض نکنید.
  درضمن از نظرما شیعیان همسر رسول خدا "عایشه" و همه همسران دیگر پیامبر از هر عمل منافی عفت پاک و مبرا هستند چون هیچ گاه کسی که با پیامبر خدا همبستر شده نمیتونه مرتکب زنا شده باشه.حتی همسران حضرت نوح و حضرت لوط علیهما السلام هم مرتکب اعمال منافی عفت نشده بودند.
  اگر نگاهی کوتاه به تفاسیر شیعه ذیل آیات افک در سوره نور بیندازید متوجه عقیده علمای شیعه درباره پاکی همسران پیامبر خواهید شد.
  درمورد شبکه ولایت:به عقیده بنده این شبکه هدفی جز اختلاف انداختن بین مسلمانان نداره و نه تنها دنبال اثبات حقانیت شیعه نیست بلکه میخواد با خشن و بی ادب جلوه دادن شیعه ، دید مسلمانان و خصوصا اهل سنت رو نسبت به شیعه بد کنه.پس احتمالا این شبکه هم دست نشانده دشمنان اسلام و شیعه است.و به این شبکه و حرف هاش هیچ اعتمادی نیست.
  پس زیاد فکرتون رو مشغول این شبکه و حرف هاش نکنید.شیعه انقدر حرف منطقی داره که بتونه نظراتش رو با عقل و دلیل ثابت کنه و هیچ نیازی به فحاشی و تهمت زدن این آقایون به ظاهر شیعه و درباطن دشمن شیعه نیست.
  باتشکر

  پاسخ :
  تبریک بخاطر این عقل و منطقی که الله به شما داده است .
  در کتب برادران ما فحاشی نسبت به همسر نازنین پیامبر ص شده است .


 15. مهدیار says:

  مهدیار,
  مدیر محترم سایت من فقط نوشتم کلیپ آقای قزوینی را روی سایتتون بگذارید تا حقیقت مشخص شود.کجای اظهار نظر من کذب است؟!

  پاسخ :
  ما اظهار نظری با این مضمون را هیچگاه حذف نکرده و نخواهیم کرد .


 16. احمدخاني says:

  این اظهار نظر به دلیل فحاشی به ناموس رسول خدا علیه السلام حذف گردید .


 17. مهدیار says:

  این اظهار نظر به دلیل کذب و تهمت حذف گردید .


 18. مارال says:

  واقعا از شاگردای مکتب قزوینی بیشتر از این انتظاری نیست


 19. غلامرضا says:

  آن گاه که عایشه متوجّه مى شد که پیامبر خدا صلى اللّه علیه وآله در حال اقدام براى ازدواج با زنى است، با دروغ و خیانت مانع آن مى شد! به عنوان نمونه نقل کرده اند که روزى پیامبر خدا صلى اللّه علیه وآله زنى را از قوم کلب خواستگارى کرده بود، از این رو عایشه را براى کسب اطلاعاتى نزد خانواده او فرستاد. پیامبر به عایشه فرمود: او را چگونه دیدى؟ پاسخ داد: چیز قابل ذکرى ندیدم! پیامبر صلى اللّه علیه وآله فرمود: تو چیز قابل ذکرى دیدى! تو خالى روى گونه او دیدى که تک تک موهاى تو بر تنت راست شد. عایشه گفت: اى رسول خدا! هیچ رازى از شما پنهان نیست.

  الطبقات الکبرى: ۸ / ۱۲۷، کنز العمّال: ۱۲ / ۱۸۸ ، کتاب فضایل، باب فضایل پیامبر صلى اللّه علیه وآله، حدیث ۳۵۴۵۵٫

  حال برادران اهل سنت که الحمدلله با قران آشنایی دارید نگاه کنید ببینم چه کسی به زنان مومن نسبت زنا میزنند


 20. احمدخاني says:

  این اظهار نظر به دلیل چرند گوئی حذف گردید .


 21. در جواب احمد خانی says:

  این آقایون ادعا دارند به اهل سنت توهین نمی کنند و قزوینی هم توهین نکرده حالا بیائید ببینید شاگرد قزوینی رو که چه حرفای گندی به اهل سنت و مقدسات اهل سنت زده . احمد خانی برو دهن نجس تو بشور
  مکتب اهل بیت این بود !!


 22. sahar says:

  احمد خانی!!!ازین ببعد اگه خواستیم به کسی توهین کنیم واز همه ی ناسزاها فاکتور بگیریم،بهش میگیم،احمد خانی.این اسم از هزار تا فحشم بدتره.


 23. احمدخاني says:

  همچنان به گوه خوریتان ادامه دهید ، گوه همه شیعه ها تو دهن ننه تان و خلفای ثلاثه و امیر معاویه ملعونتان ، ولدزناهای ضد طواف النسای تکفیری


 24. karinadmitrieva says:

  ———————————


 25. علي says:

  این متن به دلیل اهانت حذف گردید .


 26. حمید1 says:

  مدیر محترم سایت دوست عزیز از شما انتظار نمیرفت که جمله ای بفرمایید که کمی با منطق فاصله داشته باشه.وقتی میفرمایید به برنامه ای که اجرا شده و در آرشیو سایتشون قرار داره اعتمادی نیست پس به چه چیزی اعتماد هست؟به کلیپی که بریده شده و در اینترنت قرار داده شده اعتماد هست ولی به برنامه تلویزیونی کاملش اعتماد نیست؟
  شما برای بنده ثابت کنید که حضرت محمد (ص) پیامبر خداست؟طبق قرآن میخواید ثابت کنید؟وقتی من بگم نعوذ بلله قرآن سخن الله نیست و سخن بشره اون وقت چی؟وقتی سند رو قبول نداشته باشین دیگر هیچ سنگ روی سنگ بند نمیشود.


 27. احمد says:

  سید محمد  عباس پور,
  دوست گرامی؛ جناب آقای قزوینی چهره ای شناخته شده برای اهانت به مقدسات اهل سنت و بیان حرفهای غیر واقعی هستند ، به کلیپهای ایشان اعتمادی نیست .

  شخصیتهای اهل سنت در حد و موقعیتی نیستند که بخواهند به شخصی همچون دکتر قزوینی تهمت بزنند و اهل تهمت زدن هم نیستند چون این کار شرعا جایز نیست .


 28. سید محمد عباس پور says:

  از همه¬ی برادران و خواهرن تقاضا دارم برای روشن شدن واقعیت واین که واقعا آیت الله قزوینی توهینی به خواهران اهل سنت انجام داده اند به سایت شبکه ولایت مراجعه کنند. و در قسمت آرشیو کلیپ قضاوت با شما مورخ ۱۳۹۲٫۰۷٫۰۲ را ببینند تا معلوم بشه واقعا به خواهرا اهل سنت توهین شده یا این یک تهمت به آیت الله قزوینی است


 29. مهر افزا سیدی says:

  گفته های جناب عالیقدر ومحترم عالم بزرگوار به جااست درمذهب اهل سنت چنین موضوع وجود نداشته ونباید باسخنان که باعث ایجاد تفرقه می شود وحیثیت وکرامت زنان پاکدامن را تحت سوال قرار میدهد استفاده کرد علما اسلام باید اندیشه ومفکوره باز داشته باشند وزمینه را برای مداخله وتفرقه افگنی بیشتر دشمنان اسلام مساعد نکنند همه باهم درجهت پیشرفت ودفاع از دین مقدس اسلام دست به دست هم دهند چون دشمن درکمین است وازاین موضوعات سود میبرد لطفا دیگر شیعه وسنی را کناربگذارید .


 30. بلوچ میرجاوه says:

  خود قزوینی حتما دارای چنین خانواده ای است و فکر میکند که زنان بلوچ نیز مانند خانواده خودشان هستند


 31. احمدخاني says:

  این متن به دلیل فحاشی حذف گردید .


 32. مالک says:

  با سلام یک ذره از مغزتون استفاده کنید بعد بیفتید به جون همدیگه


 33. sahar says:

  هیچکدوم از سخنان آقای قزوینی ارزش فکر کردن ندارن،کسیکه خدا بهش پشت کرده وهزیون میگه،نیاز به توجه ومطرح شدن داره که جز ازین راه راه دیگه ای بلد نیس،خدا به داد اینها برسه.


 34. بهروز says:

  واقعا قزوینی تهمت و دروغ شاخداری رودر مورد خواهران بلوچ گفته وباید رسما عذرخواهی کنه


 35. سنت آنلاين says:

  به اطلاع دوستان می‌رساند که سنت آنلاین رفع فیلتر شد. خواهشمند است اطلاع رسانی نمایید.


 36. رویدر اسلام says:

  با سلام وبلاگ رویدر اسلام تنها وبلاگ مذهبی اهل سنت شهر رویدر است . لطفا ما را با عنوان رویدر اسلام http://www.ruydarislam.blogfa.com لینک کنید . و به ما خبر دهید تا شما را با افتخار لینک کنیم . با تشکر


 37. عمو says:

  شیعیان بداننکه اولین گروهی که برای خونخواهی حسین(رض)قیام کرد مردم سیستان و بلوچستان بوده اند
  عایشه پاکدامن است و کسانی که تهمت فاحشه بودن میزنند آتش جهنم را برای خود میخرند که بد معامله ایست


 38. یک دوست(خصوصی) says:

  انجام شد. این کارها بیشتر برای سرگرمی و تبلیغات هستش تاثیر دیگری ندارد .


 39. عبدالرزاق کهرازهی says:

  سلام علیکم.من هم به نوبت خودم این افترا و دروغ بی بنیاد را از این شبه روحانی به شدت محکوم میکنم و از خداوند متعال می خواهم که آن نامسلمان را به سزای این عمل زشت و ناپسندش برساند.(آمین )


 40. hesam_حسام says:

  احمدخانی,
  ای کاش بجای این فحش دادنا و لعن کردنا به اصحاب رسول الله و همسر وفادارش یه کار بهتری یاد میگرفتی

  اسماعیل l,
  سلام خب وقتی به همه کسانی که اهل سنت احترام میگذارند بعد میاند به همه بزرگان اسلام و مقدسات اهل سنت توهین میکنند


 41. hesam_حسام says:

  سلام
  قزوینی عادت کرده ..
  یکی نیست بهشن بگه این جهاد نکاحی که درست کردی باید واسه خودت بساز
  خداوند ما را هدایت کند


 42. القلم says:

  سلام الله علیکم.
  بنده نیز به نوبه ی خود این افترا وتوهین رو به شدت محکوم می کنم.


 43. بوته سبز says:

  ۚبسم الله الرحمن الرحیمۚ

  وَالَّذِینَ یَرْمُونَ الْمُحْصَنَاتِ ثُمَّ لَمْ یَأْتُوا بِأَرْبَعَهِ شُهَدَاءَ فَاجْلِدُوهُمْ ثَمَانِینَ جَلْدَهً وَلَا تَقْبَلُوا لَهُمْ شَهَادَهً أَبَدًا وَأُولَٰئِکَ هُمُ الْفَاسِقُونَ ﴿النور۴﴾

  کسانی که به زنان پاکدامن نسبت زنا می‌دهند، سپس چهار گواه (بر ادّعای خود، حاضر) نمی‌آورند، بدیشان هشتاد تازیانه بزنید،

  و هرگز گواهی دادن آنان را (در طول عمر بر هیچ کاری) نپذیرید، و چنین کسانی فاسق (و متمرّد از فرمان خدا) هستند.

  (یا أَیّهَا الّذینَ آمَنُوا إِنْ جاءَکُمْ فاسِقٌ بِنَبَإٍ فَتَبَیّنُوا أَنْ تُصیبُوا قَوْمًا بِجَهالَهٍ فَتُصْبِحُوا عَلى‏ ما فَعَلْتُمْ نادِمینَ)؛[۲]

  «ای کسانی که ایمان آورده‌اید! اگر شخص فاسقی خبری برای شما آورد، درباره آن تحقیق کنید؛
  مبادا در صورت عمل کردن بدون تحقیق، به گروهی از روی نادانی آسیب برسانید و از کرده خود پشیمان شوید».

  مدتیست که رسانه های دولت به خبری مبنی بر فتوای جهاد النکاح از طرف مفتی

  ومبلغ عربسانی و این شخصیت برجسته جهان اسلام پرداخته است که هیچ اصل

  و اساسی ندارد. اولین باری نیست که تهمت زنان دست به چنین کارهای میزنند طوریکه حتی به دختران پاک کشور

  خودشان رحم نمیکنند و گل عفت و نازک این دختران را زیر سوال بردند .

  کاش از گذشته درس عبرت میاموختند زیرا چنین کارهای هیچگاه به نفع انان نبوده

  جز رسوایی چیزی عایدشان نشده است . از الله بترسید . از الله بترسید

  که الله سخت منقم است از تهمت زنان و دروغگویان .

  http://omarjann.blogfa.com/ وبلاگ : جانم فدای یاران رسوالله "
  سلام علیکم باعث افتخار ما خواهد بود که در واالسلام ماه لینک شویم . جزاک الله خیر .


 44. mosalmanam says:

  زنان بلوچ زنان بسیار با حیایی هستند که حتی مردان نامحرم انها را ندیده اند زنان بلوچ جز در موارد ضروری از خانه های خود بیرون نمی روند و مگه مردان بلوچ کم اند که زنان برای جهاد بروند
  جناب قزوینی چطور جرئت می کند که چنین که به زنان باحیا بلوچ توهیت می کند آیا از خدا نمی ترسد از حساب و کتاب روز قیامت نمی ترسد

  "وَالَّذِینَ یَرْمُونَ الْمُحْصَنَاتِ ثُمَّ لَمْ یَأْتُوا بِأَرْبَعَهِ شُهَدَاءَ فَاجْلِدُوهُمْ ثَمَانِینَ جَلْدَهً وَلَا تَقْبَلُوا لَهُمْ شَهَادَهً أَبَدًا وَأُولَئِکَ هُمُ الْفَاسِقُونَ (۴)
  و به آنان که به زنان پاکدامن نسبت زنا می‌دهند و آن‌گاه چهار گواه نمی‌آورند، هشتاد تازیانه بزنید و هرگز گواهی آنان را نپذیرید. و چنین کسانی فاسقند.

  .


 45. اسماعيل l says:

  برادر عبدالله من شیعه هستم
  ما امت واحدی هستیم و باید وحدت در بین ما باشد کسی به ام المومنین توهین نمی کند بلکه این گواه تاریخی است که وجود دارد چه درکتب برادران اهل سنت و چه شیعه


 46. احمدخاني says:

  این متن به دلیل فحاشی، بیان سخنان ضداخلاقی و اهانت به شخصیتهای اهل سنت حذف گردید .


 47. eh says:

  سلام بر عزیزاهلسنت و دست اندرکاران عزیز، مابرای اطاعت حاضریم جانم فدای اهل واصحاب پیامبر(ص)الله اکبر
  ———-
  این اظهار نظر به دلایلی ویرایش گردید .


 48. احمدخاني says:

  این اظهار نظر به دلیل فحاشی و سخنان غیرا خلافی به ناموس رسول مکرم اسلام ص، شخصیتها و سایر مسلمانان حذف گردید .


 49. عبد الله says:

  مولوی جان اینها به مادر ما ام المومنین توهین کردند چون تا حالا ساکت بودیم با خیال راحت به ناموس ما هم کم کم دارند تعرض میکنند از اقدام شما کمال تشکر را دارم.


 50. فريد says:

  سلام دوست و برادر عزیز من یک شیعه هستم ولی توهین به خواهران اهل سنت را محکوم می کنم زیرا ما از نسل آدم بوده و برادر و خواهریم اجرک عندالله


 51. امیرمحمد says:

  سلام، این ها با آوردن اصطلاح من درآوردی "جهاد نکاح" می خواهند بگویند که اهل سنّت هم چیزی مثل متعه دارند، در حالی که این، دروغی شاخدار است که هیچ یک از علمای اهل سنّت یا کتب آنها چنین چیزی را قبول ندارد. ( انّ الذین یرمون المحصنات الغافلات المؤمنات لُعِنوا فی الدّنیا و الآخره و لهم عذاب عظیم ) (سوره نور،آیه ۲۳) هر آیینه آنان که زنان پاکدامن بی خبر مسلمان را تهمت زنا می زنند، در دنیا و آخرت لعنت کرده شدند و بر ایشان عذاب بزرگ است.


 52. میرازیی says:

  سلام مولوی ما جوانهای اهل تسنن منتظر اشاره تو هستیم


 53. مبین says:

  نظرات و تهمت های این فرد باعث تفرقه بین ایرانیان شده است همین افترات بی اساس باعث شده که بسیاری ها به اهلسنت فحاشی و اهانت کنند این اولین اقدام او درجهت تفرقه بین شیعه و سنی نیست بلکه او قبلا هم چنین حرکات نا شایست و بی اساسی را مرتکب شده است .

یک دیدگاه بگذارید

جستجو
آخرین مطالب
پیوندهای محبوب
آمار سایت
 • کاربران آنلاین 21نفر
 • بازدید امروز 33183
 • بازدید دیروز 114256
 • بازید کل 100391870

این سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است.

کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی وااسلاماه محفوظ میباشد.

استفاده از محتوای وااسلاماه با ذکر منبع و آدرس سایت بلامانع است. | تگ ها

Powered By Vaislamah.com - Copyright © 2010-2015 Vaislamah.com