پایگاه اطلاع رسانی وااسلاماه

 

باید یقین کامل داشته باشی که با قرآن زنده ای و بدون قرآن مرده

با قرآن بینایی و بدون قرآن نابینا

با قرآن هدایت یافته ای و بدون قرآن گمراه

با قرآن دانشمندی و بدون قرآن نادان

اول الله، آخر الله ، ظاهر الله، باطن الله، فقط الله

بهترین یاد خدا ورد (لااله الا الله) است

آمار کلی سایت
  • کل مطالب 2335
  • کل نظرات 9754
  • کل اعضا 1707
  • جدیدترین عضو MEHDI7
خبرنامه
وااسلاماه
| بازدیدها: 37404

 

مسلمان شدن دکتر اوریویا (Dr-Orivia) به خاطر عفت یک زن مسلمان

دکتر اوریویا (Dr-Orivia) که متخصص زنان و زایمان است از چگونگی اسلام آوردن خودش می گوید:

من متخصص زنان و زایمان در یکی از بیمارستان های امریکا بودم .. در یکی از روزها یک زن مسلمان برای وضع حمل آمده بود .. نزدیک زایمان درد زیادی داشت … و همان لحظه شیفت کاری من نیز رو به پایان بود … به او گفتم: من الان می روم .. و پزشک دیگری برای تو خواهد آمد … وقتی این را شنید شروع به گریه کردن کرد و می گفت: من پزشک مرد نمی خواهم .. من پزشک مرد نمی خواهم… تو را به خدا مرا رها نکنید.

تعجب کردم از این سخنان اش، شوهرش به من گفت: همسرش نمی خواهد مرد بیگانه او را ببیند … تا الان به غیر از محارمش کسی دیگر چهره ی او را ندیده است. 

دکتر اوریویا (Dr-Orivia) می گوید: خندیدم .. و با تعجب بسیار گفتم … گمان نمی کنم کسی در امریکا باشد و چهرۀ مرا ندیده باشد ..

درخواست اش را قبول کردم و بر بالینش ماندم..

او می گوید: در روز دوم بعد از وضع حمل بالای سرش رفتم … و او را با خبر ساختم که بسیاری از زنان در امریکا به خاطر عدم پرهیز از روابط زناشویی بعد از وضع حمل، دچار التهابات داخلی می شوند .. گفتم: بهتر است حداقل تا ۴۰ روز از روابط زناشویی پرهیز کنی..

 آن زن مسلمان به من جواب داد در دین ما روابط زناشویی در دوران نفاس که مدت ۴۰ روز است حرام گشته است، و تا پاک شدن کامل زن از نفاس جماع حرام است … همچنین از نماز و روزه نیز معاف گشته است.

دکتر اوریویا (Dr-Orivia) می گوید: وقتی این سخنان را شنیدم تعجب کردم … و با خود گفتم این دانش پزشکی جدید با کلی مشقت و آزمایش بدان رسیدیم .. چگونه اسلام ۱۴۰۰ سال پیش از آن سخن گفته است.

سپس پزشک اطفال که یک زن بود بالای سر نوزاد آمد و به مادر نوزاد گفت: بهتر است نوزاد بر پهلوی راست خوابانده شود تا ضربان قلب تنظیم شود .. پدر نوزاد جواب داد ما این کار برای تطبیق سنت پیامبرمان انجام می دهیم و بر پهلوی راست خواباندن در دین ما مستحب است.

دکتر اوریویا (Dr-Orivia) می گوید: اینجا بر تعجبم دو چندان افزوده شد .. با خود گفتم: عمرمان را تلف کردیم تا به این اکتشافات رسیدیم حال مسلمانان اینها را در دین شان دارند … وی می گوید: برای چند ماهی مرخصی گرفتم … و به شهر دیگری که مرکز اسلامی بزرگی در آنجا بود رفتم، در این روزها بیشتر وقتم را با پرسش و سوال از مسلمانان عرب و مسلمانان امریکا سپری کردم … و بعد از چند ماه اسلام خودم را اعلان نمودم … و خدا را برای این نعمت شکر می گویم .

چه زیبا بود ..عفت و پاکدامنی یک زن مسلمان، هدایت را نصیب یک پزشک امریکایی کرد ..

منبع : سایت خانواده خوشبخت

یک دیدگاه بگذارید

جستجو
آخرین مطالب
پیوندهای محبوب
آمار سایت
  • کاربران آنلاین 35نفر
  • بازدید امروز 14181
  • بازدید دیروز 112414
  • بازید کل 107612804

این سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است.

کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی وااسلاماه محفوظ میباشد.

استفاده از محتوای وااسلاماه با ذکر منبع و آدرس سایت بلامانع است. | تگ ها

Powered By Vaislamah.com - Copyright © 2010-2015 Vaislamah.com