پایگاه اطلاع رسانی وااسلاماه

 

باید یقین کامل داشته باشی که با قرآن زنده ای و بدون قرآن مرده

با قرآن بینایی و بدون قرآن نابینا

با قرآن هدایت یافته ای و بدون قرآن گمراه

با قرآن دانشمندی و بدون قرآن نادان

اول الله، آخر الله ، ظاهر الله، باطن الله، فقط الله

بهترین یاد خدا ورد (لااله الا الله) است

کاربران گرامی؛ سوالات شرعی شما از روز پنجشنبه بررسی خواهند شد ان شاءالله، سوالات بسیار زیادی دریافت شده، تکراری ها حذف خواهند شد ×
آمار کلی سایت
 • کل مطالب 2335
 • کل نظرات 9760
 • کل اعضا 1708
 • جدیدترین عضو Shahram
خبرنامه
وااسلاماه
| بازدیدها: 35838

گلبدین حکمتیار از رهبران جهادی  افغانستان، عهد کرده است تا پیش از خروج نیروهای ناتو از افغانستان در سال ٢٠١۴ میلادی، دست به کشتار گسترده سربازان خارجی بزند.

گلبدین حکمتیار که رهبری حزب اسلامی افغانستان را برعهده دارد، به روزنامه بریتانیایی دیلی تلگراف گفت حملات نیروهای تحت امر او به سربازان خارجی، هشداری خواهد بود به ” کسانی که خواهان حمله به افغانستان هستند.”

حزب اسلامی به همراه گروه طالبان، مسئولیت حملات به نیروهای خارجی مستقر در افغانستان  را در یازده سال گذشته بر عهده گرفته اند.

آقای حکمتیار به دیلی تلگراف گفت پس از خروج نیروهای بین المللی از افغانستان، این کشور دچار جنگ داخلی خواهد شد. به گفته رهبر حزب اسلامی، دولت فعلی افغانستان ناموفق بوده است.

گلبدین حکمتیار که از سوی ایالات متحده در فهرست تروریستی قرار دارد، از هنگام حمله آمریکا و متحدانش به افغانستان در مکان نامعلومی به سر می برد. روزنامه دیلی تلگراف اعلام کرده که از طریق واسطه و بصورت ویدئویی با آقای حکمتیار گفتگو کرده است.

گلبدین حکمتیار در این مصاحبه گفته که حزب اسلامی از برخی مواضع تند گذشته اش ماننده ممنوعیت تحصیل دختران صرف نظر کرده است. رهبر حزب اسلامی، تحصیل را امری مهم برای دختران و پسران افغانستان دانسته است.

آقای حکمتیار که در دهه نود مدتی سمت نخست وزیری افغانستان را نیز برعهده داشته از حضور نظامی شاهزاده هَری، نوه ملکه بریتانیا در افغانستان به شدت انتقاد کرد. حکمتیار به دیلی تلگراف گفته ” شاهزاده بریتانیایی به افغانستان آمد تا افغانهای بی گناه را به قتل برساند.”

رهبر حزب اسلامی همچنین شاهزاده بریتانیا را متهم کرد هنگام اجرای عملیات در افغانستان بر اثر نوشیدن مشروبات الکلی “مست ” بوده است. سخنگوی وزارت دفاع بریتانیا، با بی معنی خوانده سخنان گلبدین حکمتیار گفت صرف مشروبات الکلی تحت هر شرایطی برای سربازان این کشور در افغانستان ممنوع است.

| ۱۳ دی ۱۳۹۱
۳ پاسخ به “حکمتیار سربازان خارجی را به کشتار تهدید کرد”

 1. omar says:

  سلام الله علی المجاهدین فی سبیل الله…


 2. احمد. says:

  پروین,
  خواهر گرامی اهانت به هیچ فرد یا گروهی در سایت مجاز نمی باشد . بسیار بد است آدم وقتی از کسی خوشش نیاید پشت سرش افتراء ببندد حکمتیار یکی از رهبران جهادی افغانستان است وشما این را انکار می کنید . وابسته بودن به پاکستان که یک کشور اسلامی است بهتر از وابستگی به آمریکا و روسیه شیطان صفت است .


 3. پروین says:

  حکمتیار یکی از جواسی شناخته شده پاکستان است که در طول حیلت ننگینش نه تنها جهاد واقعی اسلامی انجام نداده است بلکه همیشه در نابودی مسلمانان و عظمت و هیبت فرزندان اسلام رول خائینانه اش را بازی کرده است- این موجود جنایت کار نه تنها التصاق صمیمی با سرویس استخبارات پاکستان ذارد بلکه با تمام سرویسهای جاسوسی و ضد اسلامی جهان وابسته میباشد از آنجمله با با سرویس مخوف سی آی ا و اگر امروز این حرفها را میزند که تصمیم دارد عساکر امریکایی را بکشد بخاطر آن میگوید که با خروج قشون امریکایی ها در ستل ۲۰۱۴ زمینه رشد و تبانی امریکایی ها بیشتر با طالبان تروریست برقرار شدهه است و گلبدین میخواهذ با این حرفها و التماتوم های میان تهی امتیازات بیشتری از باداران امریکایی و پاکستانی خویش به دست آرد.
  پروین

  حکمتیار یکی از جواسیس شناخته شده پاکستان است که در طول حیات ننگینش نه تنها جهاد واقعی اسلامی انجام نداده است بلکه همیشه در نابودی مسلمانان و عظمت و هیبت فرزندان اسلام رول خائینانه اش را بازی کرده است- این موجود جنایت کار نه تنها التصاق صمیمی با سرویس استخبارات پاکستان دارد بلکه با تمام سرویسهای جاسوسی و ضد اسلامی جهان وابسته میباشد از آنجمله با با سرویس مخوف سی آی ا و اگر امروز این حرفها و ادعا ها را سرمیدهد که گویا تصمیم دارد عساکر امریکایی را بکشد بخاطر آن میگوید که با خروج قشون امریکایی ها در ستل ۲۰۱۴ زمینه رشد و تبانی امریکایی ها بیشتر با طالبان تروریست برقرار شده است و گلبدین میخواهذ با این حرفها و التماتوم های میان تهی امتیازات بیشتری از باداران امریکایی و پاکستانی خویش به دست آرد.

یک دیدگاه بگذارید

جستجو
آخرین مطالب
پیوندهای محبوب
آمار سایت
 • کاربران آنلاین 10نفر
 • بازدید امروز 27645
 • بازدید دیروز 18366
 • بازید کل 107708645

این سایت در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده است.

کلیه حقوق برای پایگاه اطلاع رسانی وااسلاماه محفوظ میباشد.

استفاده از محتوای وااسلاماه با ذکر منبع و آدرس سایت بلامانع است. | تگ ها

Powered By Vaislamah.com - Copyright © 2010-2015 Vaislamah.com